(044) 227–33–55 (095) 626–68–85 (096) 721–42–11 ПН-ПТ 10:00-20:00, СБ 10:00-19:00, НД 10:00-18:00

товарів 0

сума 0 грн

23 грудня 2020

Jackal MIPS - новинка від Lazer

Lazer Jackal MIPS

Lazer представили нову серію шоломів Jackal, яка знаходиться на вершині їхньої лінійки MTB-шоломів. Дані шоломи оснащені системою MIPS і мають широкий список переваг, створених для сучасних трейлових райдерів.

Jackal має широку тильну конструкцію, що вже стало нормою для шоломів у такому стилі, з регулятором об’єму, який допасує шолом до необхідного розміру. Крім того, сам регулятор можна зміщувати вгору або вниз, таким чином максимально підлаштувавши шолом під форму своєї голови. Пряжка має магнітну застібку і нею зручно користуватися навіть однією рукою. Навіть в рукавичках.

Lazer Jackal MIPS

Текстуровані вставки на задній частині шолома, запобігають спаданню ремінця маски або окулярів


Lazer Jackal MIPS

Магнітною застібкою легко управляти однією рукою

 

Як вже зазначалося, шолом оснащений системою MIPS, яка допомагає зменшити ударну силу, і серія Jackal отримала найвищий рейтинг – 5 зірок, від компанії Virginia Tech, яка проводить незалежні тестування з безпеки продукції.

Серед іншого, шолом має козирок, який можна відрегулювати в трьох положеннях. У верхньому положенні, під ним чудово розміщуються окуляри або маска, а за рахунок текстурованої поверхні з тильної сторони, ремінець від маски триматиметься досить чіпко і не зіскочить в процесі їзди.

В комплекті постачається кріплення для камери, яке закріплюється двома ремінцями з липучками velcro. Дані ремінці сконструйовані таким чином, щоб в разі аварії, вони відразу відстібнулися, аби запобігти травмуванню райдера навісним обладнанням.

Серія шоломів Lazer Jackal MIPS передбачає 7 різних кольорів, втім, поки ще не має інформації, які з них потраплять до України.

Lazer Jackal MIPS

Фотографії: Laurence Crossman-Emms

 

Особливості:

  • 19 вентиляційних отворів
  • Регульований козирок
  • Знімне кріплення для камери
  • Система MIPS
  • Вага (розмір M): 390 грамів

 

Джерело: Pinkbike