(044) 227–33–55 (095) 626–68–85 (096) 721–42–11 пн-пт 10:00-20:00, сб 10:00-19:00, нд 10:00-18:00

товарів 0

сума 0 грн

21 квітня 2017

Сумки для смартфонів KLS Alpha та KLS Celly

Все, що змінюється - до ліпшого

Коли з'являється щось нове часто можна почути фразу - "нічого нового". Тож, якщо Ви до нового ставитесь інакше - пропонуємо познайомитись з новинками KLS.

Сумочка KLS Alpha

Ми звикли до наших улюблених гаджетів, тож бажаємо завжди мати їх під рукою. Конструктори подбали про такі самі бажання у велосипедистів і зробили таку сумочку, яка допоможе перевозити різний дріб'язок, а також мати змогу швидкого доступу до смартфона завдяки використанню сучасних поліестрових матеріалів. Сумочка KLS Alpha зверху має прозору плівку, яка дозволяє працювати з сенсорними екранами (тачскрінами), дві бокові кишені з невеликими відділеннями для дрібних речей. Також дані кишені зручно використовувати для додаткової батареї (павербанка) або інших речей з можливістю швидкого доступу. Просто і легко кріпиться на раму безпосередньо перед вершником ремінцями з "велкро". Вся конструкція між собою поєднана ремінцями, тож кишені можна від'єднати від тримача для гаджета і використовувати їх окремо.

Розміри сумісного гаджета (приблизно) 12.5 x 9 см

Сумочка з більшим об'ємом головного відділення - KLS Celly, особливістю якої є жорсткий каркас. Сама сумка зкривається верхнею панеллю (де знаходиться гаджет) магнітом. Саме відділення має додаткові відокремлюючі сітки, гумку на дні сумки для утримання на місці чогось важливого, а також карабін для ключів

Кришка сумочки зі зворотної сторони має додаткову сховану кишеню на застібці "велкро"

Живі фото сумок на велосипеді:

Інші сумочки для гаджетів за посиланням