(044) 227–33–55 (095) 626–68–85 (096) 721–42–11 ПН-ПТ 10:00-20:00, СБ 10:00-19:00, НД 10:00-18:00

товарів 0

сума 0 грн

17 травня 2021

Оновлене шосейне взуття Bontrager Circuit

Вже декілька років поспіль Bontrager представляють на ринку шосейне взуття, яке відзначається високою якістю та максимальним комфортом. Перевагою моделей взуття з унікальними топовими технологіями є те, що поступово такі технології поширюються і на взуття нижчого класу. Що і сталося з оновленими шосейними велотуфлями Bontrager Circuit.

Що змінилося?

Bontrager Circuit

Нові матеріали

Найбільш помітною зміною в даній моделі є комбінація термопластичного поліуретану (TPU) з синтетичною сіткою. Надзвичайно легкий та неймовірно дихаючий матеріал верху, який використовується у більш дорогих моделях, дозволяє отримати максимально зручне взуття. Матеріал відчувається на стопі дуже комфортно та не створює тиску, в разі, якщо застібка BOA надто затягнута.

Bontrager Circuit

Вентиляційні та терморегуляційні властивості – є великою перевагою TPU та синтетичного сітчастого матеріалу. Тканинна підкладка взуття виступає буфером, який забезпечує більш природну циркуляцію повітря.

Глибша п’яткова чашка

Bontrager також оновили п’яткову чашку, аби забезпечити жорстке утримання стопи, для кращої передачі енергії до педалей. П’яткова чашка має додаткову підкладку та виготовлена з щільного, міцного матеріалу, який захищає цілісність взуття після багатьох подорожей.

Bontrager Circuit heel cup

Також, модель Circuit отримала нову устілку, з анатомічною підтримкою склепіння стопи.

Bontrager Circuit insole

Взуття Bontrager Circuit отримало оновлену систему BOA L6. Хоча попередні варіації теж мали BOA L6, нова застібка оснащена кнопкою, яка полегшує регулювання посадки та надає додаткове зчеплення, при користуванні в рукавичках.

Сітчаста вентиляція підошви

Підошва Circuit виготовлена з суміші матеріалів та на 85% складається з нейлону і на 15% - зі скловолокна. Окрім того, вона має таку ж жорсткість, як і попередні моделі – 7 рівня, з можливих 14. Із вентиляційною сіткою та пристосованими для ходьби кріпленнями шипів, жорсткість підошви – оптимальна для тривалих поїздок та не створює дискомфорту в критичних точках стопи.

Bontrager Circuit shoe sole

Bontrager оновили колодку у своїх найбільш сучасних моделях – вона стала не такою вузькою та має вільнішу, сучасну посадку. Це оновлення особливо помітно в носковій частині взуття, забезпечуючи більший простір для пальців, що також дозволяє одягнути товстіші шкарпетки взимку.

Bontrager Circuit

Оновлена застібка на липучці також не лише для привабливого вигляду. Вона забезпечує необхідну фіксацію на носку, якої не можливо досягти із BOA. Ремінець так само виготовлений з термополіуретану і легко застібається, не створюючи дискомфорту нозі.

Bontrager Circuit BOA L6

Враховуючи, що Circuit є моделлю початкового рівня, вона має лише деякі унікальні особливості від більш дорогих серій. І такою особливістю є шосейний вигляд взуття з відповідною жорсткою підошвою, втім, із можливістю встановлення як шосейних SPD-SL, так і SPD шипів для MTB.

Bontrager Circuit cleat

Загальні враження

В підсумку, можна сміливо сказати, що велосипедні туфлі Bontrager Circuit – неймовірно комфортні та мають надзвичайно привабливий вигляд, як для своєї ціни.

Bontrager Circuit cleat

На практиці, веловзуття Bontrager Circuit зручно налаштовується по формі стопи та нога швидко звикає до нової пари. Дана модель фактично забезпечує такий самий комфорт, як і більш дорогі моделі. Жорстка п’ятка відмінно фіксує ногу, а застібка BOA налаштовується без жодних проблем. «Язичок» - надзвичайно тонкий, з приємною підкладкою та чудово огортає стопу.

Bontrager Circuit

Устілка та жорстка підошва забезпечують добру підтримку стопи. Окрім того, нейлонова підошва дозволяє з комфортом ходити у взутті та забезпечує швидку заміну шосейних шипів на MTB. Єдиний момент, що Bontrager Circuit не комплектується пластинами для MTB шипів. Втім їх без проблем можна замовити в магазині.

 

Особливості моделі Bontrager Circuit:

  • Колодка Bontrager inForm Race – вільніша та забезпечує чудову посадку
  • Нейлонова композитна підошва Bronze Series
  • Підошва PowerTruss забезпечує вражаючу жорсткість, без надлишкової ваги
  • Індекс жорсткості – 7/14
  • Одна застібка BOA L6 з ремінцем на липучці для точного допасування
  • Синтетична сітка та перфорований верх з термопластичного поліуретану (TPU)
  • Сумісність з 2- та 3-болтовими шипами (пластини до SPD-шипів продаються окремо)

 

Джерело - Bikerumor.com, Jordan Villella.