(044) 227–33–55 (095) 626–68–85 (096) 721–42–11 ПН-ПТ 10:00-20:00, СБ 10:00-19:00, НД 10:00-18:00

товарів 0

сума 0 грн

27 березня 2020

Ravemen – світло для ком’ютингу та подорожей

Ravemen lights

Весна у розпалі, а це означає, що вже ну от зовсім точно час приводити велосипед до ладу і по-троху починати розкатуватися. Ще й епідеміологічна ситуація сприяє самоізоляції і піклуванню про своє здоров’я. А оскільки велосипед теж є транспортним засобом, важливо, щоб він максимально відповідав такому високому званню. І не аби-яку роль у цьому відіграє світло. Якісне велосипедне світло. Тому у цій статті ми розглянемо декілька, не так щоб новинок, але відносно свіжих моделей фар та мигалок від китайського бренду Ravemen. Почнімо із задніх мигалок.

 

TR30M

Ravemen TR30M

Зовсім невелике за розмірами світло, яке має подвійний світлодіод потужністю усього 30 Лм. Але за рахунок повністю прозорого корпусу, забезпечується максимальна видимість. Працює у п’яти режимах: три режими постійного світла (до 1.7 години у максимальному), та два режими блимання (до 15 годин у режимі швидкого блимання).

Ємність літій-полімерного акумулятора складає 200 mAh. Заряджається від USB і має індикатор заряду. Кріпиться до підсідельного штиря невеликою гумкою, що дозволяє швидко встановити TR30M як на стандартний круглий штир, так і на підсідели типу аеро.

Ravemen TR30M

Кріплення TR30M дозволяє встановлювати мигалку у двох положеннях: вертикальному та горизонтальному. У вертикальному положенні світло рівномірно розподіляється по корпусу і здалеку ця мигалка виглядає, як звичайний задній ліхтар. У горизонтальному положенні забезпечується максимальна видимість, однак світло може засліплювати інших учасників руху. Тож якщо ви рухаєтеся групою, краще встановіть TR30M вертикально.

Ravemen TR30M installation

 

TR50

Ravemen TR50

Як видно з назви моделі, дане світло оснащене світлодіодами потужністю 50 Лм. Ті ж самі 5 режимів роботи, що і у попередньої моделі. У максимальному постійному режимі світло пропрацює до 2.7 годин. Найдовше TR50 працюватиме у режимі швидкого блимання – до 25 годин. До речі, максимальний світловий потік у постійному режимі становить 30 люмен. А от 50 люмен доступні у стандартному режимі блимання (до 4 годин роботи).

Довгу тривалість роботи забезпечує літій-іонний акумулятор ємністю 800 mAh. Вмикається TR50 невеликою кнопкою на боковій грані корпусу. В той час, як режими можна регулювати за допомогою сенсорного датчика, розташованого у верхній частині мигалки. Приємний бонус – Ravemen TR50 запам’ятовує останній ввімкнений режим.

Ravemen TR50

TR50 має гумове кріплення, завдяки чому світло можна встановити на будь-який тип підсідельного штиря. Також регулюється вертикальний кут нахилу, для забезпечення оптимальної видимості. Недоліком є те, що швидко відрегулювати кут нахилу не вдасться – необхідна викрутка. Сам корпус доступний у двох кольорах – чорному та червоному.

Ravemen TR50

 

TR300

Ravemen TR300

Найяскравіше заднє світло від Ravemen. Ідеальне, як для нічних покатеньок, так і для використання вдень. Висока яскравість TR300 забезпечується трьома світлодіодами CREE XP-E2, що загалом дає потужність 300 Лм! Погодьтеся, це фантастично, як для заднього світла. А будова корпусу забезпечує ще й добру бокову видимість.

Ravemen TR300

Ravemen TR300 має вбудований літій-іонний акумулятор на 1600 mAh, який дозволяє працювати світлові у максимальному постійному режимі 9.5 годин, а у економному режимі – до 58 годин! Загалом, дана модель має 6 режимів роботи: 2 постійного світіння та 4 режими блимання. Датчик руху дозволяє економити ресурс акумулятора. Світло гасне, якщо ви стоїте на місці протягом 2х хвилин та автоматично починає працювати, як тільки велосипед продовжує рух.

Ravemen TR300

І, звичайно ж, TR300 запам’ятовує останній ввімкнений режим та має швидке кріплення для обох типів підсідельного штиря – круглого та аеро. Що ще робить цю модель бездоганною? Алюмінієвий анодований корпус із вагою 77 грамів.

Уся лінійка заднього світла TR від Ravemen має захист від вологи IPX4 та корпуси, стійкі до падіння з висоти до 1 метра. Тож ця серія мигалок забезпечить потреби будь-якого райдера.

 

Переднє світло від Ravemen представлене трьома серіями: LR, CR та PR. Але тут оглянемо 2 моделі – простий варіант для міста LR500S та справжнього монстра PR1600.

 

LR500S

Ravemen LR500S

Проста модель переднього світла, яка ідеально підходить для ком’ютингу. Вдень LR500S можна використовувати, як габаритне світло, щоб позначити себе на дорозі. Ввечері ж, світлодіода на 500 Лм вистачить, аби спокійно доїхати до дому погано освітленими вулицями. Напівсферична будова лінзи забезпечує добру бокову видимість, а також широко освітлює дорогу перед вами.

Ravemen LR500S

Ravemen LR500S оснащений літій-іонним акумулятором потужністю 2200 mAh. На одному заряді світло працюватиме до 1.6 годин на максимальній яскравості, та до 15 годин в режимі блимавки. Всього, LR500S має 4 режими роботи: три рівня потужності постійного світіння та один режим блимавки. Заряджається акумулятор через звичний micro USB порт. Також, є можливість підзарядки від павербанку.

Ravemen LR500S

Кнопка вмикання світла у LR500S розташована досить не звично – на правій грані корпусу. Якщо таке рішення може видатися не дуже комфортним, то фару окремо можна доповнити виносною кнопкою, для керування режимами освітлення. Щодо самого корпусу – він виконаний з анодованого алюмінію та має захист від вологи IPX6. То ж, опадів це світло не боїться.

 

PR1600

Ravemen PR1600

Як стверджують самі творці бренду Ravemen, у створенні велосипедного світла їх надихає авто та мото тематика. І важливим для них є те, аби світло було максимально яскравим та помітним і при цьому не засліплювало інших людей. Тому була розроблена ціла лінійка світла PR, яке має режими ближнього та дальнього світла. І самим свіжим рішенням від Ravemen стало фронтальне світло PR1600 потужністю у 1600 люмен.

PR1600 є своєрідним продовженням моделі PR1200 – такий самий корпус, ті ж світлодіоди CREE XM-L2, 9 режимів роботи та виносний пульт керування режимами в комплекті. Однак у PR1600 цей пульт вже бездротовий і з нього можна не тільки перемикати режими, як це було у попередній моделі, але і ввімкнути або вимкнути саму фару. Зручно. Втім, дистанція роботи пульта керування досить обмежена, тому на відстані більшій за велосипедне кермо, змінити режими освітлення вже не вийде.

Ravemen PR1600

Заявлена ємність літій-іонного акумулятора – 6000 mAh. Але через більшу потужність світла, його вистачатиме на менший час роботи, порівняно з PR1200: 2.5 години на максимально яскравому світлі проти 3.5, та 20 годин у економному режимі проти 21 години відповідно. Звісно ж, Ravemen PR1600 можна дозарядити за допомогою павербанку через порт USB type-c. Або навпаки – саме світло може виступати у якості мобільного зарядного пристрою для вашого смартфону або заднього світла, якщо виникла така необхідність.

Ravemen PR1600

 

Вже зовсім не дивно, що в Китаї створюють не лише аналоги світовим брендам, але і власний якісний продукт. І він здатний задавати тренди у світі. Більше моделей велосипедного світла Ravemen та інших брендів знайдете ось за цим посиланням. Обирайте те, що вам до вподоби і залишайтеся помітними на дорозі.