(044) 227–33–55 (095) 626–68–85 (096) 721–42–11 пн-пт 10:00-20:00, сб 10:00-19:00, нд 10:00-18:00

товарів 0

сума 0 грн

05 грудня 2016

Стрес-тест велокуртки Pearl Izumi Select Thermal Barrier.

Стрес-тест велокуртки Pearl Izumi Select Thermal Barrier.

Куртка Thermal Barrier — це флагман модельного ряду Pearl Izumi для пізньої осені або ранньої зими щільністю 300 г/м². Виконана із 100% поліестеру, за ствердженням виробника, вона підходить для катання при температурі від 13 до 7°С, але про це пізніше — Pearl Izumi тут дуже приємно дивує.

Рукава та передня частина тулуба виконані з двох шарів: всередині — теплий фліс, а назовні матерія просякнута водовідштовхуючим складом. В несильний дощ краплі легко зтікають з поверхні. На спині лише один шар матерії для відведнення вологи під час активного катання. Комірець як для велосипедної куртки доволі високий, але він не позбавляє необхідності одягати теплий бафф для захисту горла. Застібка з клапаном, шви на молнії проклеєні і не пропускають вологу всередину. Бігунок в застібнутому положенні фіксується в спеціальному загінчику, аби не бовтався і не видавав дратуючих звуків — дрібничка, але приємно.

Ця модель пропонується в чотирьох кольорових схемах: чорний, чорно-блакитний, чорно-червоний та популярний зараз хай-віз — яскравий жовто-салатовий відтінок, який добре контрастує з похмурим сіро-охряним оточенням взимку. На спині також є світловідбиваючі елементи, але їхній розмір, чесно кажучи, замалий для того, щоб водій авто, яке їде позаду, помітив вас з більшої дистанції. Пам'ятайте також, що яскравий одяг добре працює лише вдень і в ранніх сутінках. Навіть такий вирвіглазний відтінок в темряві помітно сильно гірше, ніж повноцінний світловідбиваючий одяг, тож не плекайте ілюзій — в короткий світловий день хай-віз не замінить світловідбивайку.


Втім, вдень і ввечері в період з 15 до 16:00, коли світловий потік слабшає, в Thermal Barrier вас буде добре помітно. Варто також відмітити й простий і гарний зовнішній вигляд.

А тепер про приємне. В куртці тепло. Дуже тепло. Я спеціально вдягнув лише два шари одягу, щоб або прокатитись із задоволенням, або замерзнути, як той цуцик. Погода видалася ідеальна, щоб відчути як саме працює Thermal Barrier. Нижній шар — тепле велоджерсі з довгим рукавом із комбінації поліестера і еластану, а верхній — герой огляду — куртка Pearl Izumi. Температура за бортом була близько +1°С, сухо, але важка хмара рухалась прямо на мене, в повітрі чулась мряка, зривався дрібний дощ і щоб уникнути його, я повернув додому на високій швидкості, розкручуючи важку передачу. Дощ, втім, так і не пішов, надавши можливість з комфортом проїхати ще декілька десятків кіло, поки на Київ не впаде ніч.

Доїхавши майже додому, я стояв на одному місці близько 15 хвилин. Стояти взимку холодно. Нещодавно, при тих же погодних умовах на 223-км рандонне, одягнутий в чотири шари: два джерсі з коротким і з довгим рукавом, товстий фліс, знятий з комплекта вітровки-двійки і пухову безрукавку, я на коротких п'ятихвилинних зупинках відчутно підмерзав. Потім потрібно близько 20 хвилин активного вкручування, щоб розігрітися і перестати відчувати дискомфорт. В Thermal Barrier за 15 хвилин при легкому вітрі дискомфорту не відчув. І це лише два шари проти чотирьох!

Слід також зазначити, що Thermal Barrier добре відводить вологу зсередини. Хоча я не пітнію так рясно, як більш огрядні велосипедисти — і не втрачаю стільки тепла на зупинках, мені не було надмірно тепло під час навіть серії швидкісних спринтів.

Наступного дня був сніг. Температура повітря опустилася до -4°С, повітря було сухе, дув вітер. Легкий мороз аж ніяк не вплинув на рівень комфорту в Thermal Barrier. Не зважаючи на ствердження виробника, що цей одяг гарантує комфорт при температурі до +4°С, навіть при -4°С мені не було холодно.

Тепер про негативне. Весь бруд, який підіймається з асфальту колесами велосипеду, відіпрати вкрай складно. Два рази я намагався відіпрати спину в куртці і не мав успіху. З одного боку це було обумовлено тим, що третього дня, намагаючись уникнути зіткнення з автомобілем, я заблокував колесо і впав на асфальт, забруднивши її. На лівому лікті з'явилась маленька дірочка, яку довелось закривати нашивкою в ательє. В цілому, фізичний контакт з асфальтом куртка винесла добре. Крій якісний. Падіння не викрило ніяких непрострочених швів, матерія достатньо кріпка, щоб витримати легке ковзання по асфальту.

Зимовий одяг для велосипедистів не буває дешевим, особливо брендовий. Втім, за ціну в півтори рази меншу, ніж яку просять за топові моделі щільністю не менш ніж 260 г/м² інші виробники, ви отримуєте комфорт при температурах нижчих, ніж які заявляє виробник в описі к товару — це однозначно великий, жирний плюс.