(044) 227–33–55 (095) 626–68–85 (096) 721–42–11 ПН-ПТ 11:00-19:00, СБ 10:00-18:00, НД 10:00-17:00

товарів 0

сума 0 грн

15 жовтня 2019

Тест: гравійна група Shimano GRX

Тест трансмісії групи Shimano GRX в механічній версії 2х11 з дисковими гідравлічними гальмами.

Любителі гревел покатеньок дочекалися групсету, який від А до Я створений з думкою про гравійні велосипеди. Перш ніж осіла курява від прем'єри Shimano GRX, ми вже змогли протестувати нову трансмісію разом з гідравлічними гальмамами.

Специфіка гравіної їзди, а також, пригодницього вкручування, що виведене в категорію “adventure” значно відрізняється від типової їзди в типово шосейній манері.Тут зовсім інші вимоги від користувачів і цілком різняться характеристики трас. До поздки на GRX ми підійшли з великим інтересом стосовно того, як Shimano вдалося розібратися з тематикою гравійників та пригод. З рештою, кожна з дисциплін, закинута до загального “гравійного” мішка, вимагає специфічних, цілеспрямованих рішень. Для ринкової справедливості, до гревелу і пригодницього стилю, варто було б додати ще й “байкпакінг”. Всі вищезазначені підходи до гравійного велосипеда мають бути успішно виконані з новим обладнанням, як завдяки абсолютно новим конструкціям комплектуючих, так і завдяки технологіям, взятим безпосередньо від груп MTB. Крім того, різні потреби кожного любителя позашляхових покатеньок повинні задовольнятися добре розвиненою та різноманітною пропозицією комплектуючих, підписаних як GRX.

Shimano GRX становить не лише один групсет, а цілу родину компонентів, призначених для гравійних велосипедів. До її складу входять механічні странсмісії 1х11, 2х11 та 2х10, а також версія Di2. Завдяки цьому, незалежно від бюджету та індивідуальних потреб, кожен власник гравійного ровера зможе знайти в GRX відповідні для себе комплектуючі. Компоненти GRX ми розгядали у відповідній статті

Simano GRX

Загалом, можна прийняти, що вся лінійка GRX (має 3 коди: 800, 600, 400) — це якісні відповідники груп: Ultegra, 105 і Tiagra. Втім, визначимо це як дуже спрощене порівняння, що лише допомагає краще зорієнтуватися в розмаїтті нових компонентів і, можливо, допоможе у порівнянні GRX з типовими шосейними групами. Цікавим є факт, що гравійна група Shimano не передбачаає окремих касет і ланцюгів. Тож для опції з однією зіркою попереду, використовуються 11-швидкісні XT та SLX, а також 10-швидкісні Deore. Натомість, групсети з двома зірками попереду, можуть комплектуватися касетами Ultegra, 105 та Tiagra.

Shimano GRX на практиці

Ми мали нагоду об'їздити нову групу, під час кількаденної прес-конференції. Траси, які нам вдалося відвідати, пропонували максимальній спектр умов і поверхонь, на які можемо очікувати під час невідомої подорожі гравійником. Звичайно, випало і декілька кілометрів по шосе, однак більшість склали нерівні стежки, грунтові дороги і, завдячуючи природі, котра як раз обдарувала нас дощем, видалося і декілька складних відрізків — справжніх болотно-кам'янистих трас МТБ. Вимогливі трейли, завдяки мінливому нахилу місцевості та слизькому корінню, дозволили чудово поглянути на роботу перемикачів та гальм в найскладніших умовах. Тривалість тесту не дозволила нам дізнатися швидкість зносу окремих компонентів, але враховуючи, що знос зазвичай зводиться до інтервалу заміни гальмівних колодок, зірок, касет і ланцюгів, то більшість користувачів Shimano мають власну думку з цього приводу. Настав час розглянути окремі компоненти під мікроскопом!

Simano GRX

Дуали ST-RX600

Центр управління трансмісією та гальмами – одне з тих місць, де внесені найбільші та вражаючі зміни, з точки зору шосейних груп. Дуали GRX мають змінений дизайн опори для долонь і піднятий корпус ручки, завдяки чому хват дуже надійний і зручний. Під час руху виникає відчуття широкої опорної поверхні, а підвищений корпус гарантує, що руки впираються глибше в рукоятки, і не має враження, ніби вони поволі зісковзують з рукчи. Крім того, гумки виготовлені з компонентів, які міцно прилипають до долонь і разом зі спеціальними смужками забезпечують ідеальне утримання рук навіть під час руху по горбах. Вся конструкція настільки ергономічна та зручна, що тривалий час проведений на ручках не становить проблеми. Однак, не можемо сказати, як ця конструкція буде працювати для власників менших долонь, або хоча б жінок, але ми переконані, що Shimano врахували цей аспект при розробці дизайну і розмір адаптований до більшості представників велосипедної популяції.

Надійність та комфорт хвату - це не все, оскільки не менш важливою є контрукція механізму гальмівної ручки. В GRX вісь гальмівної ручки знаходиться на 18 мм вище, ніж в шосейних групах. Завдяки цьому досягається максимальна гальмівна сила в набагато вищій точці важеля (тобто ближче до корпусу рукоятки). На практиці це працює так, що гальмівна сила і легкість її дозування дуже схожі, коли беремося за ручки, так і в нижньому хваті. В шосе найбільша сила отримується тільки при нижньому. Це важливо в аспекті їзди в технічно складних місцевостях, адже далеко не всі люблять їздити важкими трасами, тримаючись за низ керма. Спостереження за провідними велосипедистами показує навіть, що більшість складних відрізків дороги долаються із руками, розміщеними безпосередньо на дуалах. В GRX можемо впевнено розташувати свої долоні таким чином – керування гальмами відбувається дуже добре, а для регулювання швидкості достатньо одного чи двох пальців. У той же час, момент стомлення рук від руху на вибоїнах настає пізніше, ніж це відубавалося на шосейних компонентах, встановлених на гравійниках. Це важливі і помітні зміни.

Simano GRX

Simano GRX

Важелі манеток працюють дуже легко, хоча під пальцем відчувається, що вони наче твердіші за шосейні. Сама ж легкість та якість роботи, здається, дуже схожа. Важелі також мають дещо іншу форму та кривизну — нам, безумовно, сподобалося те, що вони досить широкі і при русі нерівними трасами відносно легко швидко схопитися за низ руля і трапити пальцями на перемикач. Вага ST-RX600 становить 611 г.

Задній перемикач RD-RX810

Задній перемикач дуже схожий за конструкцією до моделей МТБ. Має зчеплення і загалом досить виразну зірку в низу лапки. Він виглядає чудово і дозволяє зразу відчути, що GRX має характер позашляховика. Решта компонентів не виглядають аж так по-МТБшному, але все ще дотримуються балансу між світами шосе и МТБ. RX810 відмінно тримає ланцюг — ми жодного разу не почули, аби він вдарив об раму. Особливо це порадує власників версії 1х. Це справді чудово! Робота на нерівностях залишається плавною і чіткою. Закидання і скидання між зірками касети просто працює і відбувається з блискавичною реакцією, а перемикання під більшим зусиллям не становить для GRX'а проблеми. Задній перемикач, за каталогом, важить 251г.

Simano GRX

Передній перемикач FD-RX810 F

Передній перемикач схожий за конструкцією до типово шосейних продуктів від Shimano. До того ж, має ідентичну систему кріплення і регулювання, як і в Dura-Ace, Ultegra чи 105, а додатковою перевагою є той факт, що якість його роботи не змінюється, в залежності від кута, під яким кабель виходить з рами. Завдяки зсунотої на 2,5 мм вправо лінії ланцюга, в GRX вміститься покришка шириною до 42 мм. Сама робота вражає, бо маючи різницю між зірками в 16 або 17 зубців, ми очікували гіршої реакції на перемикання на бездоріжжі. Однак, ланцюг змінює своє положення між зірками шатуна дуже впевнено і швидко. Відкриттям став також той факт, що сила, необхідна для закидання або скидання ланцюга, досить невелика. Поза шляхом, виникає відчуття, що робота перекидки, відносто зусилля, яке докладається до ланцюга, під час педалювання на відчутних підйомах, незрівнянно проста. Цей компонент, незважаючи на малий розмір, справляє винятково позитивне враження. Вага за каталогом — 94г.

Simano GRX

Simano GRX

Система шатунів FC-R600 – 11

На тестовому велосипеді ми мали систему шатунів FC-R600, оснащену зірками 46/30Т. Це великий діапазон між положеннями передач, який (природньо) виразно відчувається під час зміни між малою та великою зірками. Однак, це єдина опція, яка задвольняє потреби дисципліни, в якій по грунтовій стежці ми забиралися зі швидкістю 4км/год, аби за хвилину летіти асфальтом вниз при 60км/год. Таке співвідношення зірок, у сполученні із шосейною касетою з більшим діапазоном зірок, дозволяє ефективно долати позашляхові підйоми і вкручувати з високою швидкістю на спусках, або коли їдемо з попутним вітром. Нові шатуни мають досить характерний вигляд, не схожий ані на компоненти МТБ, ані на шосейні Shimano. Жорсткість, як завжди у Shimano, висока і цілком достатня. Виступи на зірках плавно допомагають в роботі переднього перемикача. Зміни передач відбуваються без ривків, шуму чи небажаного зіскоку ланцюга. Вага механізму складає 816г.

Simano GRX

Simano GRX

Каліпери BR-RX810

Може звучати смішно, але жодного разу не задумувалися над гальмами, під час їзди. Сила, модуляція і відвід тепла залишаються на досконалому рівні. Жодного разу не бракувало нам сили, тип роботи не мінявся разом з нагріванням всього механізму, а модуляція весь час була однакова. Буває, що вона змінюється під час тривалих спусків — в GRX нічого такого не сталося. Каліпери, у співпраці з дуалами групсету, працювали відмінно і єдине, на що ми могли б поскаржитися — це писк на болотистих трасах. Але цього, певно, не уникнути. Важливе також те, що жодного разу, при тривалому заїзді, не почули, аби колодки затирали по роторах. Гальма вишукані і мають ідентичну конструкцію з шосейними каліперами Shimano — не дивно, що відчуття від поїздки залишилися на високому рівні.

Simano GRX

Simano GRX

Джерело - BikeWorld