(044) 227–33–55 (095) 626–68–85 (096) 721–42–11 ПН-ПТ 10:00-20:00, СБ 10:00-19:00, НД 10:00-18:00

товарів 0

сума 0 грн

30 серпня 2018

Топ 5 найцікавіших шосейників 2018 року

Trek Emonda

Вочевидь, в рідному для Trek штаті Вісконсін абетки мають менше букв, саме тому їх шосейники використовують лише шість. Madone - аеробайк. Domane - класичний шосейник. Та Emonda - climbing байк.

Але те, чого бракує Emonda в алфавітному різноманітті - куди більша проблема, за те, яким вседорожним потребам задовольняє цей байк.

Рама важить смішних 640 грамів для ободної версії та неймовірні 665 грамів для дискових гальм. Але... велосипед їде просто як дивовижний байк - не так як новинка з розряду one-trick pony.

Нижні пера настільки ж жорсткі, як і в будь-якому конкурентному шосейнику, проте доповнені інженерною досконалістю. Я катав на Emonda Disc як завгодно по польових дорогах із покришками Bontrager шириною 28 мм. Тож Emonda - climb-байк? Навряд, - це неймовірний шосейний та вседорожний байк, що коли-небудь траплявся із абсурдно низькою вагою.

Canyon Endurace

Canyon doesn't have a monopoly on endurance-meets-race machines, but the German brand's pricing is impossible to ignore

Як тільки байки Canyon стали доступні в Сполучених Штатах, відділ BikeRadar Колорадо нарешті зміг повністю відчути смак того, що робоить цей німецький бренд особливим.

Гоночні інженерні розробки та направленість на споживача дали досить привабливий результат.

Поєднання найліпшого комфорту для витривалості та надзвичайно ефективне керування, велосипед Endurace займає таку саму нішу, як і Roadmachine від BMC та Synapse від Cannondale.

Проте даний байк має цінник значно нижчий за інші при такому ж рівні продуктивності.

3T Strada

Aero. Disc. 1x. And in the WorldTour. Will this thing sink or swim?

Океееееей... Ще один дивачок. Шосейний дисковий аеробайк 1x.

Доки інші компанії можуть похизуватись трьома з чотирьох прикметників шосе, тільки 3T поєднали всі чотири в одну машину.

Велика історя для 2018 року те, що професійні команди будуть гнати саме на цих байках. Зокрема це Ірландська команда Aqua Blue Sport.

Specialized Tarmac

Capable, comfortable, crazy light and quick to accelerate. Specialized's latest Tarmac is an excellent all-around road bike

Ніщо не настільки близьке по дивності до Strada, як новий Specialized Tarmac, проте більш схожий на Trek Emonda. Це відмінний вседорожний шосейник, який є напрочуд легким та доволі комфортним.

Тож чому два мейнстрімових байків від двох мейнстрімових брендів у списку "найбільш цікавих"? Від слова "інженерія". Звісно, є низка "бутікових" велосипедів та кілька опудал "франкенштейнів" у сегментів мутантів. Але факт полягає в тому, що Trek та Specialized мають великі команди інженерів, які роками переробляють високотехнічні дизайни та результати виводять їх далеко вперед за можливості слабших конкурентів.

Будь-яких велосипедний цинік підтвердить - Specialized регулярно виходить у вершину маркентингу. І цього разу Каліфорнійська компаній випустила дійсно класний продукт, тож Tarmac 2018 - справжнє підтвердження.

Scott Foil Disc

Scott's new Foil Disc comes stock with 28mm Grand Prix clinchers that measure even fatter. Who says aero bikes aren't comfortable now?

Доки остання іттерація в аеророзробках шведської компанії не стала найнетрадиційнішою на планеті, вона представляє філософський зсув. Всього кілька років назад, Scott Foil преставляв собою браму з найсучаснішою аеродинамікою та зубодробильною ергономікою. (Для замітки, я досі обожнюю аматорські перегони на оригнальному Foil).

Швидко вперед до модифікації 2018 року і Scott Foil Disc може похвалитись настільки ж низьким аеродинамічним опором, проте ще й з дисковими гідравлічними гальмами, а також м'якших ходом на клінчерних покришках Continental Grand Prix шириною 28 мм.

Як і з Trek Emoda, так званим climbing байком, так і Scott'івським так званим аеробайком - знак того що гарні часи попереду.

Джерело: BikeRadar