(044) 227–33–55 (095) 626–68–85 (096) 721–42–11 ПН-ПТ 10:00-20:00, СБ 10:00-19:00, НД 10:00-18:00

товарів 0

сума 0 грн

14 грудня 2018

Топ-5 трендів в шосейному велобудуванні 2019 року

Що саме зараз у трендах та що на полицях веломагазинів чекає на шосерів у наступному році

2019 рік швидко наближається, і ми вирішили, що непогано було б пошукати цікавинки, підготовані виробниками для шоссерів, тож пристібніться - ми вирушаємо!

1. Аеро знов катять


Новий Trek Madone Disc

Якийсь час тому аеро були справжнім яблуком розбрату для багатьох. Вкрай незрозуміла посадка, незграбні інтегровані кокпіти, лабіринтоподібні внутрішні проводки та просто приголомшуюча кількість жорсткості усюди, яка витікала з компромісу між швидкістю та часом обслуговування і комфортом.
Тим не менш, у 2019 ситуація почне змінюватись.
Взяти, наприклад останній Trek Madone SLR Disc. Він пройшов усі можливі тести у аеродинамічній трубі, які можна було б провести з цим підкорювачем швидкостей, на відмінно, але залишився комфортним, завдяки ISO Speed демпферу, який легко налаштовується - для цього будуть потрібні лише 2 шестигранники (2.5мм та 4мм) та 2-3 хвилини вашого часу.

Specialized S-Works Venge - це ще один приклад сучасного аеро, з яким легше жити. Попередні моделі Venge ViAS мав безліч інтегрованих компонентів, що робило його своєрідним викликом для будь-кого, хто намагався зібрати все докупи.
Новий Venge має розбірний (у двох частинах) руль та винос, приносячи таким чином у жертву трохи естетизму, що надало повний доступ та більше простору для індивідуальних налаштувань керма.

Як вважаєте, невже 2019 буде роком аерошосе?

2. Вимірювачі потужності як стандарт


Останній Specialized Venge за замовчанням обладнаний вимірювачем потужності

Щодо Venge: 2019 також буде роком нових стандартів - на деяких велосипедах верхньої лінійки паверметри будуть встановлені ще з заводу.
Якщо ви доплачуєте додаткову копійку за ровер, то маєте очікувати найкращого у всьому, що й включає здатність заміряти потужність.
Тож золота медаль у цьому за Venge, який обладнаний власним паверметром від 4іііі.
Cannondale отримає лише срібну медаль. Новий SystemSix аеро дійсно має на борту Power2 Max паверметр, але користувач буде змушений доплатити ще, щоб активувати його. Cannondale, ви намагалися.

3. Короткі сідла


Сідло Specialized Power

Specialized змінили хід історії, коли релізнули модель Power у 2015 році. Воно було надзвичайно коротким, як для шосейного сідла, та мало тупий носик, спроектоване таким чином, щоб зменшити тиск на м'які тканини у агресивній аеро позі.
Прорайдери зацінили, усі навколо також зацінили і зійшлись на думці що це - комфортне сідло, яке однаково підійде і чоловікам і жінкам.
Повертаємось до сьогодення і бачимо, що деякі бренди також почали випускати сідла такого ж формату. Найбільш відоме, від Selle Italia має просту й невимушену назву...Novus Boost Kit Carbonio Superflow. До речі, у PRO також мається схоже сідло - Stealth Carbon.

4. Безкамерки - досі не попса


Giant TCR Advanced 2 на безкамерках у стоковій комплектації

Безкамерна технологія дарує меншу вірогідність проколювання та менший опір коченню, хоч і було складно довести ії до такого ж рівня бездоганності як у MTB.
Зокрема тому, що загалом безкамерки встановлюються трохи складніше, ніж звичайна камера+покришка, особливо, коли справа стосується високого тиску.
Також, навіть такі бренди як Canyon мали біду з герметиком, що постійно виливався з покришок під час транспортування, іноді це було дуже брудно.
Тож, маємо надію, що у 2019 безкамерки у шосе стануть таким самим звичним явищем, як дискові гальма.

5. Надзвичайно круті внутрішні бренди


Bontrager Aeolus вілсет для Trek просто пречудовий

Роки тому, якщо виробник мав за ціль зменшити вартість певної моделі, він звертався до каталогу, підбирав найбільш оптимальне співвідношення ціна-якість, так карбував на компоненті своє ім'я.
Так, це був найдешевший шлях, але компоненти мали певні нюанси у якості та ще й завдавали удару престижу. Тому, на щастя, цей підхід зараз вже майже зник з ринку, а "дорослі" бренди змагаються за перші місця своїх внутрішніх брендів.
Наприклад, у Trek мається пречудовий Bontrager, котрий нещодавно релізнув колеса Aeolus, і які, в свою чергу, отримали дуже високу оцінку.
Ще один варіант - Giant, які здобули репутацію компанії, у якої топова лінійка майже цілком на компонентах Giant. Те саме стосується й Quick Step Floors, які катають на компонентах Specialized та Roval.
Можна допускати, що те, що підходить прорайдерам, підійде й вам.

Джерело