(044) 227–33–55 (095) 626–68–85 (096) 721–42–11 ПН-ПТ 10:00-20:00, СБ 10:00-19:00, НД 10:00-18:00

товарів 0

сума 0 грн

02 жовтня 2018

Задні перемикачі Shimano Shadow RD+

Обладнання велосипеда має відповідати умовам його використання. Саме для того, щоб покатенька віддаленими місцевостями по складних маршрутах не закінчилась прикро та передчасно, у Shimano розробили технологію перемикання Shadow RD+. Завдяки вузькому профілю і налаштуванню натягу ланцюга, технологія Shadow RD+ забезпечує ідеальне перемикання незалежно від того, наскільки важкими виявилися умови катання.


В дорозі трапляються перепони, які можуть пошкодити механізм перемикання. Переміщення ланцюга буде порушене, що призведе до поломки всієї трансмісії. В результаті, замість чудових вражень від поїздки, залишаться лише згадки про кілометри кочення зламаного велосипеда до найближчої дороги та чек з магазину за нові компоненти. Технологія Shadow RD+ була розроблена для усунення будь-яких обмежень при поїздках складними маршрутами. Вузький профіль та налаштування натягу ланцюга дозволять продовжити покатеньку незалежно від того, як далеко Ви заїхали.

В чому ж різниця? Звичайні перемикачі виступають за профіль рами велосипеда, що робить їх вразливими до пошкоджень. Гілка може відірвати рубашку з тросиком або механізм перемикання зачепить високий камінь. Встановлені за технологією Shadow RD+ перемикачі є більш компактними, адже їх установлено набагато ближче до профілю рами. Загалом, перемикач Shadow RD+ майже в половину менший від звичайних перемикачів, а лапку механізму перемикання вдалося зменшити майже на третину. А переміщення профілю перемикача за профіль рами дозволило зменшити ризики пошкодження.

Окрім загрози пошкодження існує й інша — нерівномірний натяг ланцюгу. Коли велосипед проходить складні нерівні відрізки, всі складові частини трансмісії піддаються навантаженням. Це може призвести до зіскоку ланцюга з передачі частково чи повністю або навіть до пошкодження всієї трансмісії. Технологія Shadow RD+ дозволяє адаптувати ланцюгову напругу при активації за допомогою простого важеля, встановленого на перемикачах, додає стабільності трансмісії та чітке жорстке перемикання з мінімальним відривом ланцюга. Нова система також дозволяє регулювати напругу пружини перемикача, налаштовуючи натяг ланцюга, щоб жодні перешкоди не заважали досліджувати будь-яку місцевість.