(044) 227–33–55 (095) 626–68–85 (096) 721–42–11 пн-пт 10:00-20:00, сб 10:00-19:00, нд 10:00-18:00

товарів 0

сума 0 грн

Сортування
Сортування

Giyo

Giyo - 20 річний бренд, з величезним досвідом виробництва велосипедних насосів. Під маркою Giyo випускається гігантський асортимент продукції - від компактних ручних насосів, до професійних стаціонарних насосів з дерев’яними ручками. На заводах компанії виробляються 90% всіх вироблених насосів у світі, під замовлення інших велосипедних гігантів. Цінова політика компанії дуже демократична, а якість - перевершить всі ваші очікування. Тисячі велолюбителів і професіоналів цінують насоси Giyo саме за високу якість, надійність та простоту у користуванні.

Насос — це незамінний інструмент для обслуговування велосипеда вдома, в майстерні або у подорожі. Стаціонарні або мінінасоси Giyo відмінно підійдуть для швидкої і максимально ефективної підкачки коліс вашого велосипеда. Міцні та довговічні інструменти, виготовлені з високоякісних матеріалів, зручні та прості у застосуванні.

Якщо вам дійсно потрібний надійний насос, який вам прослужить довгий час, то ви дивитеся у вірному напрямку. Насоси Giyo відрізняються гармонійним співвідношенням: ціна/якість. Компанія спеціалізується на виробництві першокласних велосипедних насосів і по праву вважається світовим лідером на ринку велосипедних аксесуарів.

 

Вироби Giyo розробляють і випускають на найкращих заводах Тайвані починаючи з 1997 року. Продукція компанії надзвичайно надійна та проста у користуванні, тому насосами Giyo користуються як професіонали так і аматори велоспорту по всьому світу. Висока конкурентна здатність, різноманітний вибір моделей, якість і доступна ціна, застосування інноваційних технологій і матеріалів, надійність, зручність у використанні та довговічність — все це робить насоси Giyo не просто конкурентоспроможними, а найкращими на всесвітньому ринку велосипедних аксесуарів.

 

Компанія щороку випускає більше трьохсот тисяч насосів під брендом Giyo. Також на заводах виробляються 90% всіх вироблених насосів у світі - це замовлення від інших фірм з їх логотипами.

Насоси Giyo відмінно поєднують в собі високу якість, надійність, стильний дизайн, високий ККД і демократичну ціну. Всі ці критерії зробили компанію Giyo всесвітнім лідером виробництва велосипедних аксесуарів, яка тримає якість та надійність у найвищих цінностях вже два десятиліття.

Офіційний сайт виробника: http://giyo.com.tw/

Представник в Україні: http://veloportal.com.ua/brands/giyo.html