(044) 227–33–55 (095) 626–68–85 (096) 721–42–11 пн-пт 11:00-19:00, сб 10:00-18:00, нд 10:00-17:00

товарів 0

сума 0 грн

Сортування
Сортування

Pillar

Протягом 30 років компанія Pillar, була першовідкривачем у виготовленні та розробці компонентів для велосипедних коліс.  За допомогою новітніх розробок та високому рівні якості продукції, компанія вийшла на перші місця у світі, разом з іншими велосипедними гігантами. На сьогоднішній день потужності виробництва компанії у Тайвані складають  - 1,5 мільйона шприх на місяць. Компанія отримала десятки патентів та сертифікатів якості на всіх рівнях виробництва.  Компанія має досить великий асортимент, щоб задовольнити найвибагливішого клієнта.

Тридцятирічний досвід розробок спиць дає змогу Pillar вдосконалювати технології виробництва шприх та можливість конкурувати з такими гігантами, як Mach1 та DT Swiss. Продукція компанії відома в кожному куточку світу, завдяки геніальним розробкам вчених та надточним технологіям виробництва.

 

Передове виробництво, яке знаходиться в серці острова Тайвань – Тайбей, володіє величезним потенціалом та виробляє більше 20 мільйонів шприх щороку. Позитивний попит на продукцію Pillar зростає з кожним днем. Це підтверджує, що продукти компанії дійсно якісні та надійні.

 

За 30 років Pillar отримала десятки патентів та сертифікатів якості на кожному етапі виробництва своїх компонентів. З англійської слово Pillar перекладається, як «опора» чи «основа». Тисячі задоволених користувачів по всьому світі вже знайшли свою «опору», знайдіть «опору» і ви з продукцією торгової марки Pillar.

Офіційний сайт виробника: http://www.pillarspoke.com/

Представник в Україні: http://veloportal.com.ua/brands/pillar.html