(044) 227–33–55 (095) 626–68–85 (096) 721–42–11 пн-пт 10:00-20:00, сб 10:00-19:00, нд 10:00-18:00

товарів 0

сума 0 грн

Сортування
Сортування

Заснований в 1918 містером Германом Шонховеном, бренд Sapim виготовляв спиці та ніпелі найвищої якості більше 90 років. Від самого початку підтримання тісних відносин з клієнтами завжди мало величезне значення для Sapim. Прислухаючись до потреб та побажань клієнтів, не зважаючи чи професіонал чи любитель, Sapim давали гарантію, що продукт спеціально розроблений для задоволення їх вимог.

Гнучкість в процесі виробництва означає, що інновації швидко потрапили на ринок. У Sapim, Ваша безпека - головна турбота. Тому у виробництві використовуються матеріали найбільш можливої якості.

Завдяки сертифікації стандартів ISO 9001 та нашій системі STTS (Sapim Total Traceability System), Sapim може гарантувати, що кожна спиця та ніпель ретельно контролюється і перевіряється протягом усього виробничого процесу, в результаті чого з конвеєра зходить тільки краще.

Sapim надає сервіс для клієнтів-гонщиків які приймають участь у великій кількості міжнародних заходів. Метою такого співробітництва є допомога клієнтам, командним гонщикам та механікам в експертизі колесобудування. Коли гарний збірник колеса поєднується зі спицями неймовірної якості, клієнт отримує колесо найкраще з можливого.
Кожен рік багато шосейних та MTB команд вирішили катати зі спицями Sapim. Ми пишаємось Олімпійськими золотими медалістами та переможцями світових чемпіонатів, які проводили змагання на наших спицях.

Також Sapim проводить курси зі збирання коліс, які проводять в школах механіків за підтримки Sapim. Тільки гарний і досвідчений збирач коліс зможе показати всі позитивні аспекти наших спиць та ніпелів у колесі.

Sapim динамічний, інноваційний та надійний. Працюючи разом з виробниками втулок та ободів, професіональними збірниками коліс та командними механіками, напрацювання Sapim постійно поновлюються найновішими розробками на ринку. Проте, Sapim не тільки слідкує за ринком, він змінюється з інноваційними продуктами, щоб зробити кращі колеса.
Sapim у свыты розглядають як лыдера в дизайні та виробництві спиць та ніпелів і його подальший успіх зумовлений строгими рівнями контролю якості, інноваційними продуктами та досвідченим персоналом.

Офіційний сайт: http://www.sapim.be/