(044) 227–33–55 (095) 626–68–85 (096) 721–42–11 пн-пт 10:00-20:00, сб 10:00-19:00, нд 10:00-18:00

товарів 0

сума 0 грн

Сортування
Сортування

TopAction

TopAction - це молода компанія створена на Тайвані, яка спеціалізується на розробці та виробництві велосипедних комп’ютерів та наручних пульсометрів. Команда TopAction має досвід роботи більше 20 років в розробці та проектуванні велокомп’ютерів. На відміну від багатьох виробників вони мають власну фабрику. Таким чином, компанія TopAction повністю контролює всі стадії виробництва своїх товарів. Основними продуктами TopAction виступають: велосипедні комп'ютери та пульсометри з нагрудним датчиком серцевого скорочення.

TopAction — молодий та прогресивний бренд високоякісної електроніки. Компанія була створена в наслідок злиття спеціалістів з легендарного бренду EchoWell. Всі спеціалісти мають за плечами більш ніж двадцятирічний досвід роботи з електровиробами, що й стало натхненням для створення власного бренду електронної техніки. TopAction була створена на початку 2014 року у містечку Тайпей, на Тайвані.

На даний момент компанія займається розробкою та виготовленням надійних вимірюючих пристроїв. TopAction має великий асортимент продукції: тонометри, пульсометри, фітнес-браслети, шагоміри та великий вибір велосипедних комп’ютерів. Виробами підприємства користуються, як звичайні люди так і професійні спортсмени, що свідчить про надійність та популярність даного бренду.

Завод TopAction знаходиться у Китаї, побудований за останнім словом техніки та має великі виробничі потужності. На заводі працюють більше 100 чоловік, які займаються контролем за машинами, всю трудомістку роботу виконують роботи — це сприяє надзвичайній якості продукції. Також компанія має сертифікати ISO9001 та ISO13485, які вказують, що виготовлення продукції, відповідають міжнародним стандартам якості на всіх етапах виробництва.  

 

Для нашого ринку компаніявкладає інструкції, що написані виключно українською мовою.

 

Чому саме продукція TopAction?

  • Наші спеціалісти вже понад 20 років працюють у сфері електроніки.

  • Надійні відносини з провідними постачальниками електронних компонентів, тому ми завжди знаємо про технологічні новинки та впроваджуємо їх у своє виробництво.

  • Наша команда складається з професіоналів, які можуть спроектувати вироби та впровадити їх у масове виробництво.

  • Ми не тільки виробляємо якісну продукцію, а й дбаємо про довгострокове співробітництво, як з партнерами так і з нашими покупцями.

  • Ми маємо досвід співробітництва з такими промисловими гігантами, як Shimano, Giant, Decathlon, Carrefour, Tesco.

Представник в Україні: http://veloportal.com.ua/brands/topaction.html