(044) 227–33–55 (095) 626–68–85 (096) 721–42–11 пн-пт 10:00-20:00, сб 10:00-19:00, нд 10:00-18:00

товарів 0

сума 0 грн

Сортування
Сортування

Про компанію

Компанія Trek Bicycle була заснована в 1976 році у місті Ватерлоо (США, штат Вісконсін). З сімейного бізнесу, що складався з 5 осіб, та виробництва, розміщенного у складі, де колись зберігались покриття для підлоги, Trek Bicycle перетворилась у найбільшого розробника нових велосипедних концепцій та безумовного лідера світової велоіндустрії.

З самого початку, метою компанії Trek Bicycle було створення найкращих велосипедів у світі. Сьогодні до цього додається: допомогти світу використовувати велосипед як просте рішення складних проблем. Велосипед - це найбільш ефективний транспортний засіб для людини, яке допомогає вирішувати екологічні, экономічні та соціальні проблеми.

Trek Bicycle створює та виробляє велосипеди як для спортсменів світового рівня, так і для починаючих велосипедистів. Технологічні інновації впроваджені у моделі для Чемпионів світу, використовуються у серійних моделях та доступні для кожного клієнта. Інженерна група Trek Bicycle складається з більш ніж 180 особ, у тому числі 37 специалістів з карбонових матеріалів, 11 - по технологіям композитних материалів та 9 інженерів з науковими ступенями з аерокосмічних технологій.

Адреса головногу офісу Trek Bicycles Corporation: West Madison Street, Waterloo, WI, United States. Ватерлоо - невелике містечко з населенням біля 3330 людей, в 45 хвилинах їзди від м. Медісон, столиці штату Вісконсін. В штаб-квартирі Трек працює біля 800 особ.

Із супутника офіс виглядає ось так: 

Головний вхід в офіс:

Увійшови в приміщення ми потрапляємо в атріум:

Зліва та справа розміщені легендарні моделі велосипедів Trek:


Починаємо подорож по офісу:

Заходимо в департамент TCG, де розробляється продукція Bontrager і ми випадково бачимо тут Кейта Бонтрегера (Keith Bontrager) - на фото по центру, сидить в кріслі:

 

Департамент графіки та дізайну працює окремо та має власну фото-студію.

Для створення дизайну використовуються пластмасові моделі рам:

Під фото-студію відокремлено приміщення, де роблять фото велосипедів для каталогів та веб-сайтів:


До департаменту розробки гірських велосипедів і прототипів не допускається ніхто, крім співробітників офісу зі спеціальним допуском:

Подорожуючи далі ми проходимо повз департамент розробки міських велосипедів - вони не такі секретні, як гірські велосипеди:

Далі іде департамент ACG (Advanced Concepted Group) - вони займаються розробкою топових моделей велосипедів для професійних спортсменів. Всі моделі розроблені для велоперегонів запускаються в серійне виробництво і вони доступні для продажу. Департамент ACG разом з Trek Racing Department (статья) працюють незалежно від головного офісу, зі своїми виробничими потужностями та менеджментом.

ID department - департамент індустріального дизайну вивчає тенденції розвитку вело-індустрії та дизайну, розробляє концепції та передає їх у відділ розробки та дизайну. На фото зона для перемовин в  ID department:

В будинку штаб-квартири Трек розміщений тренажерний зал для співробітників:

Який же офіс може обійтись без кави?

В офісі обов