(044) 227–33–55 (095) 626–68–85 (096) 721–42–11 пн-пт 10:00-20:00, сб 10:00-19:00, нд 10:00-18:00

товарів 0

сума 0 грн

Сортування
Сортування

VDO

VDO – Це найстарша компанія у сфері вело-електроніки. З сорокових років двадцятого сторіччя лідери німецької автопромисловості обладнали свої автомобілі вимірювальними приладами марки VDO. Початок 90-х років минулого століття став потужним підйомом вело індустрії. Тому компанія VDO взялася за виробництво багатофункціональних велосипедних комп'ютерів. Цікаво, що велокомп'ютер поставив перед виробниками ряд нових важливих завдань. Адже по суті, велокомп'ютер являє собою в мініатюрі повноцінну панель вимірювальних приладів. Він повинен відображати швидкісні параметри руху (середню, максимальну і поточну швидкості), тимчасові (час у дорозі, секундомір і лічильник реального часу, а також враховувати пройдений шлях). Але на відміну від укритих від негоди під міцними дахами кабін автомобілів, кораблів і літаків, велокомп'ютер "змушений" самотужки протистояти дощу, вітру, гілкам та іншим агресивним факторам зовнішнього середовища.

Компанія VDO (Vereinigte Deuta-Ota) була заснована в Німеччині в 1929 р. і спочатку займалася виробництвом електрообладнання для автомобілів. Офіси та склади компанії знаходяться у місті Нойштадт.

У даній сфері компанії досить швидко вдалося вийти на лідируючі позиції в Європі, і вже починаючи з сорокових років минулого століття, провідні автогіганти Porsche, BMW, Opel, Volkswagen, Mercedes-Benz стали оснащувати свої автомобілі приладами і компонентами фірми VDO.

Компанію справедливо можна вважати одним з початківців в сфері виробництва велосипедної електроніки та супутніх товарів.

Так, перший механічний велокомп’ютер під торговою маркою VDO з’явився у 1938 році, перший електронний — у 1982, а перший в світі бездротовий комп’ютер “AERO 8” було створено саме компанією VDO у 1992 році.

Головна фірмова риса продуктів VDO — найвищий рівень надійності, якості, функціональності та ергономіки. Вибравши для себе VDO, ви не тільки отримуєте високоякісний, вироблений в Німеччині продукт, але і стаєте власником справжнього шедевра дизайнерської думки.

В даний час VDO випускає не тільки дротові, а й бездротові комп'ютери з аналоговим та цифровим каналом передачі сигналу, а також комп'ютери з датчиками каденсу, пульсометром і альтиметром.

Компанія VDO постійно вдосконалює продукцію і винаходить інноваційні технології для своїх пристроїв.

2003: MC 1.0 і HC 12.6 модель VDO HC12.6 з вбудованим пульсометром, і VDO MC1.0 з вбудованим альтиметром (висотоміром). Дані моделі заслужили визнання як серед спортсменів-професіоналів (за традицією, ці новинки випередили багатьох конкурентів за результатами різних тестів), так і серед просунутих любителів.
2005: digital wireless technology with the C-series — основний акцент був зроблений на чіткість і функціональність в поєднанні з високою якістю виконання.
2007: A-серія — мінімальний  набір функцій.
2008: Z-серія — цифровий  з технологією бездротової захищеної передачі даних, орієнтована на використання у спортивному обладнані.

2009: X-серія — бездротова технологія з подвійним каналом передачі даних та цифровою передачею.
2010: GP7 — велосипедний GPS-навігатор.
2011: MC 2.0 — Велосипедний  комп'ютер з вбудованим альтиметром (висотоміром).
2014: Оновлена серія велокомп’ютерів, з покращеним дизайном, більшим дисплеєм,які підходять, як новачкам так і найвибагливішим професіоналам.

Велокомп'ютери VDO мають великий дисплей, на якому добре зчитуються яскраві цифри. При цьому вони оснащені зручною фіксаційною платформою, виконаною з надміцної пластмаси, надійним з'єднувальним проводом або чутливими бездротовими датчиками-передавачами. У моделях серії «М», корпуси приладів вологонепроникні. На них зручно розташовані кнопки управління.

Сьогодні VDO – найпопулярніша  марка в області велокомп’ютерів, зі своїми неповторними та специфічними особливостями.

Надійність є головним пріоритетом VDO. Всі нові розробки проходять незліченні години випробувань. І тільки тоді, коли продукт пройшов всі тести з честю, і всі проблеми були повністю розв'язані, тільки тоді новинка запускається в серійне виробництво.

У процесі виробництва якість забезпечується шляхом випробувань, проведених у випадковому порядку. Всі комп'ютери упаковуються вручну і відправляються прямо до клієнтів по всьому світі, до того ж дилерська мережа компанії налічує близько 50 країн.

Офіційний сайт виробника: http://www.cycleparts.de/en/home.html

Представник в Україні: http://veloportal.com.ua/brands/vdo.html