(044) 227–33–55 (095) 626–68–85 (096) 721–42–11 пн-пт 10:00-20:00, сб 10:00-19:00, нд 10:00-18:00

товарів 0

сума 0 грн

Сортування
Сортування

Wellgo

Компанія Wellgo – тайванський бренд, який спеціалізується на виробництві велосипедних компонентів найвищого класу. Даний виробник розробляє і втілює в життя дуже легкі та міцні педалі для велосипедів. Продукція компанії Wellgo відрізняється високою зручністю, широким асортиментом і сучасним зовнішнім виглядом. Відзначимо також й те, що кожна модель педалей Wellgo отримує свій унікальний дизайн і продуману конструкцію.

Засновник компанії Wellgo — Mr. Chen Chung (на даний момент займає посаду генерального директора), започаткував компанію у 1980 році. В перший рік роботи підприємство виробляло традиційні педалі, потужність виробництва складала триста тисяч пар на рік.

 

У 1989 компанія змінила місце свого виробництва, площа якого сягала 5940 кв. м. В цей же рік керівництво підприємства вдосконалило виробництво — це була наступна сходинка до успіху. Wellgo почала співпрацювати з багатьма відомими брендами і розробляти для них продукцію. Фактично, компанія еволюціонувала з рівня виробника комплексного обладнання (ОЕМ), до розробки оригінальної продукції. Фахівці Wellgo створили перші педалі з опором бічному ковзанню ноги, які мають прихильників по всьому світі. Завдяки вдосконаленню процесів виготовлення продукції, компанії Wellgo розпочала нову еру розробок та виробництва.

 

Новий прорив у розробці велосипедних компонентів стався у 1990 році. Компанія Wellgo презентувала перше покоління педалей-автоматів (контактів) на світовому ринку. Педалі-автомати Wellgo стали широко відомі, та створили неймовірну репутацію для свого виробника.

У 2000 році для покращення результатів виробництва було побудовано ще 2 нових заводи. Один з них WellMag — професійна фабрика лиття під тиском, з новітніми технологіями виготовлення продукції з різних типів матеріалів: магнію та алюмінію. Це зробило Wellgo першовідкривачем у виробництві педалей на магнієвій основі.

 

На сьогоднішній день, Wellgo випускає 20 мільйонів пар педалей на рік — це 10% від всього виробництва педалей у світі. Компанія також має дочірнє підприємство Xpedo, яке займається розробкою педалей преміум-класу. Асортимент Wellgo вражає, всі можливі матеріали на будь-який смак, широка палітра кольорів, яка задовольнить найвибагливіших гурманів. Різноманіття продукції компанії вражає, виробник може запропонувати як звичайні МТВ педалі (топталки), так і педалі-автомати (контакти), які можна підібрати під різні стилі їзди.

Wellgo також підтримує велосипедний спорт. На утриманні у компанії — тайванська велосипедна команда, яка успішно виступає на міжнародній арені з шосейних перегонів. Wellgo також спонсорує молоді таланти по всьому світі.

 

Дослідження і розвиток — це основа для еволюції Wellgo. Сьогодні компанія — лідер на ринку велосипедних педалей, тому має змогу розробляти і випускати найдосконалішу та найякіснішу продукцію. Починаючи з 1980 року, корпорація отримала більше 80 патентів на свою продукцію по всьому світі.

 

Офіційний сайт виробника: http://en.wellgopedal.com/index.php

Представник в Україні: http://veloportal.com.ua/brands/wellgo.html