(044) 227–33–55 (095) 626–68–85 (096) 721–42–11 ПН-ПТ 10:00-20:00, СБ 10:00-19:00, НД 10:00-18:00

товарів 0

сума 0 грн

22 березня 2019

Chamois Butt’r у продажу! Більш ніяких розтертих дуп!

Кожен велосипедист стикався з натертостями та болісними відчуттями в місцях контакту тіла з сідлом під час тривалих поїздок. Цей біль перетворює найкращу покатеньку на моторошне "доїзжалово", а в голові лише одна думка - злізти якомога швидше з клятого сідла. В такі хвилини - чого б не віддав, щоб уникнути цього?

Адже тепер уникнути - елементарно. Для цього в нас є креми Chamois Butt’r, які позбавлять вас від натирань та запобігатимуть їх появі.

Тепер страждати не обов'язково! Навіть якщо сідло неідеальне, ви їдете в мокрих велотрусах або позаду двісті кілометрів шляху. 

Зручна фасовка - скористайтесь великою тубою вдома або візьміть крем з собою у зручному стіку 9 мл - крем врятує навіть якщо ви вже отримали натертість.

Альтернатива крему - твердий стік GoStick.

  

Креми та стіки Chamois Butt’r можна наносити на будь-які ділянки тіла, де є тертя шкіри о шкіру чи тканину, в тому числі під взуття, лямки, комірець, між стегнами. 

А ще є чудо-засіб типу "душ у пляшці" - Chamois Butt’r Skin Wash, який стане в нагоді після тренування, змагань, марафонів, виснажливих поїздок, коли хочеться освіжитись та причепуритись, а помитись нема де. Достатньо нанести трохи засобу на серветку та протерти обличчя та забруднені ділянки тіла. Класний лайф-хак, коли треба чистим вийти на нагородження або зустрітись з друзями після покатеньки, не вразивши їх своїм "амбре".

Комфортно стартувати в прохолодну погоду допоможуть розігріваючі креми Embrocation двох видів - для температури повітря нижче 21°С та нижче 10°С. Креми не дратують шкіру на відміну від традиційних аптечних засобів, діють на шкіру та м'язи м'яко та без опіків. Наносіть на відкриті ділянки тіла для захисту від холодного вітру та вологи. 

Цікаве рішення для тих, кто має проблеми з втратою сигналу з датчика пульсометру - крем Buh-Bump, що створює надійний контакт та високу провідність між датчиком та тілом. Інформація з пульсометра завжди буде точною!

 

Придбати засоби Chamois Butt’r можна в інтернет-магазині Velosiped.com а також у магазині "Велокиїв" на вул. Комбайнерів 3А.