(044) 227–33–55 (095) 626–68–85 (096) 721–42–11 пн-пт 11:00-19:00, сб 10:00-18:00, нд 10:00-17:00

товарів 0

сума 0 грн

13 жовтня 2017

Нове надходження Trek 2018

Додаткова порція велосипедів Trek колекції 2018 року вже прибули в Україну, та їх можна помацати, замовити та придбати.

Серед цього надходження новинки: Trek Roscoe 9, Trek Procaliber 8. Незмінні бестселлери - серія Marlin від 4 до 7 моделі. Оновлені дитячі велосипеди Precaliber.

Trek Roscoe 9 - надзвичайний трейловий велосипед з жирними товстими колесами 27.5+ (2.80") тиск в яких можна тримати на досить низькому рівні - що забезпечує неймовірне зчеплення та амортизацію, а це майже те саме, що пропонує двопідвісний велосипед зі складною амортизаційною системою. Трансмісія представляє одні з останніх розробок Shimano - задній перемикач Deore XT серії M8000 з конструкцією з блокуванням Shadow+, а набір з 11 зірочок забезпечує велосипед широким діапазоном швидкостей.

Всі компоненти встановлені на легкій алюмінієвій рами Alpha Gold з внутрішнім проведенням рубашок тросів, в тому числі для встановленого підсідельного штиря з "дропером" (dropper post). Перевірена часом вилка RockShox Recon з повітряною пружиною, яка забезпечує відмінну амортизацію з широким діапазоном регулювань та володіє достатньо низькою вагою.

Втулки за новими розширеними стандартами Boost 110/141 гарантують вищу жорскість у порівнянні з вкоренілими стандартами, що забезпечує можливість закладати неймовірні кути уклону без ризиків.

Загальна вага цього всюдихода всього 13.6 кг, що порівняно з класичними хардтейлами.

Trek Procaliber 8 - сама назва підказує, що велосипед наближений до рівня PRO, а це означає високий рівень застосованих технологій, низьку вагу велосипеда та високу надійність роботи компонентів.

Трансмісія Shimano Deore XT / SLX з заднім перемикачем Shadow+, який забезпечує високу надійність роботи трансмісії, чіткість перемикання та виключає шалене гойдання ланцюга. Система володіє 2 зірочками спереду та 11 ззаду, що забезпечує неймовірно широкий діапазон швидкостей та малий крок між ними.

Рама Alpha Platinum з батуванням важить приблизно на 200 грамів більше за карбонову, має внутрішнє проведення рубашок. Каретковий вузол під каретку PressFit стандарту PF92. Дропаути призначені для розширеної втулки Boost148, що забезпечує більшу жорскість системи.

Головна особливість рами - вставка IsoSpeed, відома з серій шосейних/гравійних велосипедів, яка гасить удари та вібрації зберігаючи жорсткість конструкції рами.

Trek Marlin 4 - найдоступніший найнер серед брендових велосипедів, зібраний на надійній трансмісії початкового рівня - відмінний вибір для новачків, оскільки в ньому "все добре" з самого початку. Ніяких надтипових "наворотів", а лише перевірені та працюючі компоненти починаючи трансмісією Shimano 3x7 TY300/500, закінчуючи міцними двостінними ободами та механічними дисковими гальмим.

Розгорнутий огляд за посиланням.

Дитячий Trek Precaliber на 12" колесах тепер став легший завдяки переходу від сталевої до алюмінієвої рами, що ж до комплектації - все досить консервативно.

Замовити та придбати велосипеди Trek можна в інтернет-магазині Velosiped.com, а також в магазинах мережі: "ВелоКиїв" на вул. Комбайнерів 3А, "ВелоДом" на вул. Маршала Тимошенка 13А. (Наявність велосипедів у фізичних магазинах уточнюйте за телефонами в контактах).