(095) 626–68–85 (096) 721–42–11 ПН-ПТ 10:00-19:00 СБ-НД 10:00-18.00

0

товарів 0

сума 0 грн

28 листопада 2022

Зроби сезонне ТО велосипеда за 600 грн!

Готуй велосипед до зими у веломайстерні velosiped.com!

Не маєш світла, щоб зняти касету? Веломайстерня velosiped.com швидко і якісно підготує твій велосипед до зими всього за 600 гривень!

Наша нова акція допомоги твоєму улюбленому роверу робить сервіс простим і доступним. Цього сезону маємо для вас дві пропозиції за 600 та 900 гривень — GO! та CLEAN.

GO!

Пакет сервісу GO! — це профілактичне ТО. Воно складається з оцінки стану механізмів велосипеда, чистки та змащування втулок, центрування коліс (виправляємо «вісімки»), очищення та змащування рульової, налаштування роботи трансмісії (шифтери та перемикачі), сервісу гальмівної системи, а також змащування ланцюга сезонним мастилом.

Даний пакет коштує 600 грн.* і не включає вартість доставки велосипеда від дому до майстерні. Ти можеш замовити цю опцію додатково (+150 грн. в один бік). Кур'єр приїде, забере велосипед і ти отримаєш вже обслужений велосипед, повністю готовий до суворої зими. Це дуже зручна пропозиція, коли часу на все не вистачає. Все, що від тебе потребується — подзвонити за номером (050) 882-00-62 та записатись на ТО. Зворотня доставка від майстерні до дому також оплачується окремо.

CLEAN.

Пакет сервісу CLEAN — це мийка велосипеда + профілактичне ТО. Ми відмиємо велосипед від бруду, почистимо та знежиримо компоненти трансмісії, після чого вони будуть виглядати як нові. Розберемо, почистимо і змастимо втулки та рульову, налаштуємо роботу трансмісії (шифтери та перемикачі), налаштуємо гальма, вирівняємо «вісімки» на колесах та змастимо ланцюг мастилом на основі нафтових матеріалів чи парафіновим мастилом на твій вибір.

Даний пакет коштує 900 грн.* і не включає вартість доставки велосипеда від дому до майстерні і назад. Доставка кур'єром оплачується окремо (+150 грн. в один бік). Пакет сервісу CLEAN підійде для тих, хто бажає, щоб велосипед навіть взимку виглядав чистеньким і охайним. Велосипеду приємно і роверист щасливий.

Умови акції.

Сезонна акція веломайстерні velosiped.com проводиться з 21.11.22 по 15.01.23. Графік роботи майстерні співпадає з графіком роботи магазина. Подивитись його можна на цій сторінці. По п'ятницях в майстерні вихідний.

Записатись на обслуговування велосипеда можна за номером (050) 882-00-62.

Кур'єрська доставка велосипеда від дому до майстерні і назад оплачується окремо від обраного пакету сервісу і коштує 150 грн. в один бік.

* В результаті оцінки стану механізмів велосипеда може виявитись, що деякі компоненти та витратні матеріали (ланцюг, касета, зірки шатунів, гальмівні колодки, тощо) зношені або зламані і потребують заміни. Вартість запчастин у пакет сервісу не входить — їх власник оплачує окремо. Про всі додаткові витрати та наявність запчастин на заміну механік попередить тебе після оцінки стану велосипеда.