(095) 626–68–85 (096) 721–42–11 ПН-ПТ 10:00-19:00 СБ-НД 10:00-18.00

0

товарів 0

сума 0 грн

Відповідальність роботи магазину та договір оферти

  • Про нас
  • Договір оферти
  • Умови користування магазином

Наш магазин є одним з найбільших та найстаріших фізичних веломагазинів у Києві, надійним партнером з багаторічною історією та тисячами задоволених клієнтів.

Ми працюємо згідно з діючим законодавством, приймаючи оплату тільки на офіційні банківські рахунки та надаючи своїм клієнтам 100% гарантію забезпечення прав споживачів.

Правила для клієнтів інтернет-магазину, згідно з якими товари відправляються по Україні тільки після повної оплати замовлення, складені з метою захисту від шахрайства з боку працівників транспортних компаній та невідповідальних клієнтів, які не приходять забирати свої замовлення та навіть не повідомляють про відмову.

Фізичний магазин та інтернет-магазин розташовані за адресою м. Київ, вул. Комбайнерів, 3а. За посиланням ви також можете ознайомитись з відгуками наших клієнтів. На вашу вимогу ми можемо надати копію реєстраційного документу (виписки з ЄДР) та за потреби - рахунок та видаткові документи для сплати від юридичних осіб.

Договір публічної оферти


Загальні положення


1.1. Дійсна оферта  є офіційною пропозицією Інтернет-магазину «Velosiped.com» (далі - «Продавець») укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом (далі - «Договір»), тобто через Інтернет-магазин, і розміщує Публічну оферту (пропозицію) на офіційному Інтернет-сайті Продавця «https://velosiped.com» (далі - «Інтернет-сайт»).
1.2. Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору  в строки та за цінами, вказаними на Інтернет-сайті Продавця.


Поняття та визначення


2.1. У дійсній оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають наступні значення:
- «Товар» - моделі, аксесуари, комплектуючі та супровідні предмети;
- «Інтернет-магазин» - відповідно до Закону України «Про електронну комерцію», засіб для представлення або реалізації товару, роботи чи послуги шляхом вчинення електронного правочину.
- «Продавець» - компанія, яка реалізує товари, представлені на Інтернет-сайті.
- «Покупець» - фізична особа, що уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.
- «Замовлення» - вибір окремих позицій з переліку товарів, зазначених Покупцем при розміщенні замовлення і проведенні оплати.


Предмет договору


3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах даного Договору.
Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, в тому числі:
- добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині;
- самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;
- оплату Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;
- обробку і доставку замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.


Порядок оформлення замовлення


4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину і такий, що є в наявності.
4.2. Кожна позиція може бути представлена ​​в замовленні в будь-якій кількості.
4.3. При відсутності товару на складі, Менеджер компанії зобов'язаний сповістити Покупця (телефоном або через електронну пошту).
4.4. При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.


Порядок оплати замовлення


5.1. Передплата
5.1.1 Оплата здійснюється попередньо за реквізитами банку або шляхом виставлення інвойсу на оплату через сервіс LiqPay у гривні.

5.1.2. Продавець надає Покупцеві банківські реквізити або інвойс через СМС повідомлення та електронну пошту після повної комплектації замовлення.
5.1.3. В разі ненадходження коштів протягом трьох банківських днів, Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

5.2. Оплата готівкою або через банківський термінал у гривні, при самостійному заборі товару Покупцем з фізичного магазину (самовивозі).

5.3. Оплата готівкою кур’єру Інтернет-магазину чи кур’єрської служби, у гривні.


Умови доставки замовлення


6.1. Доставка товарів, придбаних в Інтернет-магазині, здійснюється до складів транспортних компаній, де і відбувається видача замовлень.

6.2. Видача замовлень у фізичному магазині (самовивіз).

6.3. Доставка кур’єром Інтернет-магазину або кур’єрської служби, що здійснюється в адміністративних межах міста Києва.
6.4. Разом із замовленням Покупцеві надаються документи згідно законодавства України.


Права та обов'язки сторін:


7.1. Продавець має право:
- в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим договором, у разі порушення Покупцем умов дійсного договору.
7.2. Покупець зобов'язаний:
- своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах дійсного договору.
7.3. Покупець має право:
- оформити замовлення в Інтернет-магазині;
- оформити електронний договір;

- анулювати замовлення;
- вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.


Відповідальність сторін


8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому дійсним договором та чинним законодавством України.
8.2. Продавець не несе відповідальності за:
- змінений виробником зовнішній вигляд Товару;
- за незначну невідповідність колірної гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різну колірну передачу моніторів персональних комп'ютерів окремих моделей;
- за зміст і правдивість інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення;
- за затримку і перебої в наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;
- за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет;
- за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів - IP, MAC-адреси, логіна і пароля третім особам;
8.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном знаходилася інша особа) особам або їхньому майну, юридичним особам, державі чи моральним принципам.
8.4. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей дійсного договору маються на увазі події, що мають надзвичайний, непередбачуваний характер, які виключають або об'єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити і запобігти розумними способами.
8.5. Сторони прикладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.


Інші умови


9.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови попередньої публікації його на сайті https://velosiped.com
9.2. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.
9.3. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при оформленні замовлення. При цьому, при здійсненні акцепту (оформленні замовлення і подальшої оплати товару) Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, згідно до Закону України «Про захист персональних даних».
9.4. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет-магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти)
9.5. Фактичною датою електронного угоди між сторонами є дата прийняття умов, відповідно до ст. 11 Закону України «Про електронну комерцію»
9.6. Використання ресурсу Інтернет-магазину для попереднього перегляду товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.
9.7. Інформація, надана Покупцем, є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно з метою обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцеві, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків та ін.


Порядок повернення товару належної якості


10.1. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться згідно чинного законодавства України.
10.2. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.
10.3. При поверненні Покупцем товару належної якості Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару.


Термін дії договору


11.1.Електронний договір вважається укладеним з моменту одержання особою, яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції в порядку, визначеному частиною шостою статті 11 Закону України "Про електронну комерцію".
11.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару шляхом повернення грошових коштів.
11.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, в разі невиконання однією зі сторін умов цього Договору та у випадках, передбачених чинним законодавством України.
Звертаємо вашу увагу, що інтернет-магазин «Velosiped.com» на офіційному інтернет-сайті https://velosiped.com, має право, згідно законодавства України, надавати право користування інтернет-платформою ФОП та юридичним особам для реалізації товару.

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно ознайомтесь з даними умовами. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

 

З договором публічної оферти Ви можете оснайомитися за посиланням.

 

Використання сайту

Сайт velosiped.com дозволяє вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту (далі «сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

 

Відмова від відповідальності

Матеріали цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. "Velosiped.com" не гарантує точності й повноти матеріалів і програм, що надаються на цьому Сайті. "Velosiped.com" в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали та послуги, що надаються на цьому Сайті, а також до згаданих в них продуктів та цін. У разі застарівання матеріалів і послуг на цьому Сайті "Velosiped.com" не зобов'язується оновлювати їх. "Velosiped.com" ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-який збиток (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту. Наявність товарів в магазині базується на інвентаризований та перевіреній інформації, однак магазин не несе відповідальності за відсутність товару фізично в магазині у результаті невірного перерахунку, у зв'язку з фактами злодійства та зникнення товарів з реального статку.


Реєстрація на сайті (не обов'язкова)

Реєструючись на Сайті, Ви погоджуєтесь надати перевірену і точну інформацію про себе та свою контактну інформацію.

Також Ви даєте згоду на те, що ми можемо зберігати Ваші дані, використовувати їх для відправки Вам інформації рекламного характеру, передавати інформацію перевізникам і кур'єрам для доставки замовленого Вами товару.

Передача інформації про Вас іншим особам можлива тільки на законних підставах.

В результаті реєстрації ви отримуєте логін та пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном та паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних Ви зобов'язуєтеся повідомити про це.


Зворотний зв'язок та коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, Ви несете відповідальність, за те що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення "Velosiped.com" може видаляти без вашого на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. "Velosiped.com" не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами сайту.

Будь ласка, зверніть увагу!

Замовлення, оформлене з умовою "Самовивіз" Ви можете забрати в магазині "Велокиїв" тільки після підтвердження від менеджера інтернет-магазину.

Також в магазині Вам необхідно буде назвати номер свого замовлення, який приходить на вказану Вами електронну пошту. Це значно прискорить видачу Вашого замовлення.