Пн-Пт 10:00-19:00,

Сб-Вс 10:00-18:00

Группы шоссейных велосипедов. Все, что нужно знать

Группы шоссейных велосипедов. Все, что нужно знать

Пояснення ієрархії груп компонентів Shimano, SRAM та Campagnolo

Велосипедний групсет - це набір велосипедних компонентів які дозволяють вам їхати та зупинятись — іншими словами, це - трансмісія, шифтери та гальма.

Є багато компаній, які випускають велокомпоненти, але на ринку домінують три гіганти: Shimano, SRAM та Campagnolo. Давайте розглянемо кожен по черзі.

Не зважаючи на відмінності між брендами, їхні компоненти виконують ту саму роботу, навіть якщо є деякі тонкощі та варіанти в тому, як саме вони виконують своє "завдання".

Спочатку ми пояснимо різницю між доступними групсетами, після чого перейдемо до детального огляду компонентів та того, як вони відрізняються між брендами, а потім пояснимо переваги більш дорогих групсетів і пояснимо сумісність компонентів.

Ієрархія шосейних групсетів

Shimano

Shimano найстарший та найбільш широко вживаний бренд серед трьох головних. Компанія зародилась в Японії у 1921 році, коли Созабуро Сімано вирішив розпочати виробництво вільнобігів (фривілів) в арендованому кутку зруйнованої целюлозної фабрики.

Перемістившись у сьогодення, можна зрозуміти, що цей початок був настільки успішним, що наразі Shimano налічує половину всесвітнього випуску компонентів для велосипедної індустрії.

Групсети початкового рівня: Claris, Sora та Tiagra


Внимание!

Это русская версия сайта. Хотите перейти на украинскую?

Loading...