Пн-Пт 10:00-19:00,

Сб-Вс 10:00-18:00

Обновленный Trek Checkpoint – прогрессивный и универсальный

Обновленный Trek Checkpoint – прогрессивный и универсальный

Наприкінці вересня Trek офіційно представили оновлену модель гравійного велосипеда Checkpoint 2022 року. Як обіцяє американський виробник, нова версія буде швидкою, комфортною та плавною на будь-якій дорозі: чи то шосе, чи то бездоріжжя.

Що змінилося?

Checkpoint відтепер краще орієнтований не лише на байкпакінг та подорожі, але й на швидкість. Рама отримала на 20 мм більший reach, ніж в моделях попередніх років, але коротший винос, подовжені до 435 мм нижні пера і розлогішу посадку. Все це покликане покращити стабільність і керованість велосипеда під навантаженням багажу.

Гравійники Trek представлені у трьох версіях: карбонових SLR, SL та алюмінієвій ALR, із різними комплектаціями в кожній лінійці. Усі модифікації в стоку ідуть з покришками 700x40C і мають можливість встановлення покришок шириною до 45 мм, або 2.1" з діаметром коліс 27.5". Спільними також є каретки стандарту T47, які покликані спростити обслуговування.

Обидві версії карбонових Checkpoint тепер оснащені бардачком в нижній трубі рами, на кшталт того, який Trek застосовує на топових версіях MTB та в шосейниках Domane. Він може вмістити запасну камеру, картриджний насос CO2, бортувальні лопатки і невеликий мультитул. Відповідно, це покращує байкпакінгові характеристики велосипеду, дозволяючи навантажити сумки іншими корисними речами.

 

Trek Checkpoint SLR – універсальний гонщик

Новий Trek Checkpoint SLR – найлегший та найшвидший. Рама виготовлена з карбону 700 Series OCLV і своїми обрисами дещо схожа до шосейної Emonda. Внутрішнє проведення рубашок починається прямо з проставки в рульовому стакані, що надає велосипедові чистого та лаконічного вигляду. Амортизаційна вставка IsoSpeed, між верхньою та підсідельною трубою, робить Checkpoint SLR найм’якішим гравійником, який вам коли-небудь зустрічався. Однак, на відміну від шосейних Domane та Madone, демфпер не регулюється по жорсткості.

Велосипеди на цій рамі комплектуються інтегрованим підсиділом, так званим "seatmast", і це означає, що ви не зможете встановити на цей велосипед дропер. Окрім цього, Checkpoint SLR не має кріплень під багажники, і на вилці вони також відсутні. Проте, ви можете стаціонарно встановити повнорозмірні крила. Водночас, на верхній трубі рами передбачені отвори для інтегрованого монтажу підрамної сумки. Така компоновка зумовлена бажанням досягти якомога меншої ваги, і вражаючі 8.1 кг для Checkpoint SLR 9 eTap є тому підтвердженням.

Для Checkpoint SLR передбачено 4 модифікації, які дають змогу обрати між бездротовими трансмісіями SRAM eTap чи Shimano Di2, з групсетами 1x або 2x.

 

Trek Checkpoint SL – відкритий до пригод

Внимание!

Это русская версия сайта. Хотите перейти на украинскую?

Loading...