Пн-Пт 10:00-19:00,

Сб-Вс 10:00-18:00

ТУКЛИПСЫ ИЛИ КОНТАКТЫ? А ЧТО ВЫБЕРЕТЕ ВЫ?

ТУКЛИПСЫ ИЛИ КОНТАКТЫ? А ЧТО ВЫБЕРЕТЕ ВЫ?

Коли дерева були великими, а ми ходили пішки під стіл, нам не спадало на думку питання, чому педалі такі, які вони є. Навіщо в них стільки отворів та чому катафоти зроблені зйомними? Ці помаранчеві штуки майже завжди кріпляться на дві пластикові шпильки і якщо вже через тиждень вони не відламалися, рано радіти. Попереду ще один тиждень, протягом якого катафот обов'язково загубиться десь у високій траві, залишивши дві зяючі дірки в торці педалі. Педаль втратить баланс та буде провисати однією стороною, поки ви не відламаєте другий катафот, оголивши ще два отвори на протилежній стороні.


Ці отвори там не просто так. І катафоти посаджені на конусні шпильки теж не дарма. Передбачається, що ви захочете встановити на педалі тукліпси. Ми не маємо точної статистики під рукою, але метод "пальцем в небо" гарантує, що 95% педалей-топталок у світі сумісні з тукліпсами.

Що таке тукліпси і для чого вони потрібні?

Тукліпси — це пластикові або металеві клітки, які фіксують носок стопи на педалях. Тукліпси використовувались до кінця 80 років минулого сторіччя професіональними велогонщиками, поки винахід компанії Look не почав витісняти такі педалі з інвентаря професійних шосейних команд.

Внимание!

Это русская версия сайта. Хотите перейти на украинскую?

Loading...