(095) 626–68–85 (096) 721–42–11 ПН-ПТ 10:00-19:00 СБ-НД 10:00-18.00 (на час воєнного стану в країні)

0

товарів 0

сума 0 грн

16 червня 2021

Що можна вмістити у підсідельну сумку?

Корисні інструменти, які можна мати з собою у підсідельній сумці

Дрібні інструменти для ремонту не завжди комфортно перевозити у задній кишені джерсі - вони розсипаються, трусяться і неприємно дзвенять. Але покладіть їх у маленьку підсідельну сумку і вони будуть організовано складені в її відділені та завжди готові до використання. Звичайно, підсідельна сумка не завжди додає вишуканості велосипеду, але вона вірно возитиме ремнабір, який завжди буде під рукою. Візьміть з собою наступні інструменти і жоден прокол чи поріз покришки вам не буде страшним.

PRO saddle bag

 

Камера

Вам необхідна камера. Можливо, дві. Навіть, якщо колеса зібрані безкамерно, буде дуже прикро опинитися з пробитим колесом посеред дороги і не мати з собою камери. Впевніться, що розмір камери відповідає параметрам покришки і вона має такий самий діаметр та відповідну ширину. Також, перевірте, що ніпель підходить до отвору в ободі (Presta або Schrader). Для деяких шосейних або гравійних ободів, впевніться, що висота ніпеля достатня, для встановлення на таке колесо. В іншому випадку, можете взяти з собою подовжувач ніпеля. Також, варто витягнути камеру з коробки, так вона займатиме менше місця в сумці.

PRO saddle bag

 

Бортувальні лопатки

Зазвичай, бортувальні лопатки продаються в комплекті з 2х або 3х штук. Але більш досвідчені велосипедисти можуть зняти та встановити покришку і за допомогою однієї бортувальної лопатки. Втім, такі важелі, в будь-якому випадку, полегшують процес заміни камери і дозволяють швидше помістити покришку в пази обода. Пам'ятайте, що бортувальні лопатки можна скріпити між собою, а їхній профіль достатньо плаский. Тому, не проблема взяти з собою пару штук.

PRO saddle bag

 

Насос

Існує 2 способи накачати покришку під час поїздки: набір з картриджного насоса та балона з CO2 або старий, добрий, ручний насос. Картридж CO2 (або навіть два) з насосом-клапаном прекрасно вмістяться у підсідельній сумці. Тоді як, ручний насос можна закріпити на рамі велосипеда, або ж возити у кишені веломайки, якщо він має компактні розміри. Але у випадку складної траси, возіть обидва типи насосів.

PRO saddle bag

Картриджні насоси - менші, легші та накачують покришку набагато швидше. Та і їхнє використання вимагає менше зусиль. Тим не менш, картриджі CO2 придатні лише для одноразового використання і їх треба замінювати після кожного накачування. Також необхідно трохи попрактикуватися, щоб користуватися ними з більшою ефективністю. Для цього, пожертвуйте одним балоном і спробуйте накачати колесо. До того ж, тиску з картриджа достатньо, аби коректно встановити безкамерну покришку в домашніх умовах. CO2 популярні серед гонщиків та завзятих райдерів, які надають перевагу швидкості та ефективності.

PRO saddle bag

Ручні насоси - теж чудовий варіант. Їхній розмір може бути як зовсім крихітним, не набагато більшим за комплект CO2, так і достатньо великим, щоб вмістити потужну повітряну камеру. Такий метод накачування - надійний та простий, але займає більше часу та зусиль (особливо з компактним насосом). Це добрий вихід для тих, хто нікуди не поспішає і сприймає ремонт камери, як частину пригоди. При цьому, ручним насосом можна накачати скільки завгодно камер.

 

Гроші

Готівка - король у всьому. Коли у вас закінчилися енергетичні батончики, чи запасні камери, то декілька купюр стануть вам у нагоді. Вибігали з дому і забули взяти води? Готівка вирішить це питання. Тим паче, паперові гроші достатньо міцні, щоб використати їх у якості латки, у випадку екстреного ремонту покришки. Якщо купюру вкласти всередину покришки - вона не дасть накаченій камері защемитися в місці порізу покришки, що не допустить ще одного проколу.

PRO saddle bag

 

Важливі дрібниці

Якщо в сумці залишилося трохи вільного місця, покладіть до неї латки, які можна поселити в сумці назавжди. Енергетичний батончик або гель теж виручить вас у скруту. Компактна вітровка або жилетка стануть у нагоді, коли погода мінлива. Врешті-решт, покладіть до підсідельної сумки маленький мультитул з базовим набором шестигранників.

PRO saddle bag

Набір компактних інструментів та запасні камери нададуть вам більше автономності, під час поїздки. Помістіть ремнабір до підсідельної сумки і усі інструменти будуть розміщені в ній достатньо організовано. Плюс, сумка завжди пристібнута до сідла велосипеда, тож ви не забудете жодної деталі вдома і будете впевненими, що зможете швидко полагодити свій велосипед в будь-який час.


Джерело: PRO.