(044) 227–33–55 (095) 626–68–85 (096) 721–42–11 ПН-ПТ 10:00-20:00, СБ 10:00-19:00, НД 10:00-18:00

товарів 0

сума 0 грн

Сортування
Сортування

Багато компонентів та частин рами влеосипеда бажано захищати від зовнішнього впливу, що подовжить строк служби і збереже гарний зовнішній вигляд компонента чи рами.

Основними видами захисту велосипеда є:

  • Захист ніг вилки;
  • Захист заднього амортизатора;
  • Захист пера та труб рами;
  • Захист зірочок системи;
  • Захист рами і вилки від тертя тросами та рубашками;
  • Захист спиць заднього колеса.

Захист ніг вилки виконано у вигляді тканинної накладки з еластичного матеріалу з кріпленням на застібках "велкро". Вона запобігає попаданню бруду та води в штани вилки.

Захист заднього амортизатора аналогічний захисту вилки.

Захист пера та труб рами виготовляється у вигляді тканинної накладки на перо. Також виготовляються захисники у вигляді наліпки з товстого полімерного шару підвищеної міцності, з нанесенням якісного клеєвого шару, який забезпечує високу адгезію. Цей захист призначений для запобігання від пошкодження покриття заднього пера та інших труб рами ланцюгом, сміттям або брудом.

Захист зірочок системи призначений для запобігання скидання ланцюга з великої зірочки наззовні, а також для захисту штанини велосипедиста від зірочок.

Захист рами і вилки від тертя тросами та рубашками представляють собою гумові накладки / кільця для установки на тросики та рубашки для запобігання протирання ними рами. Також виготовляються у вигляді наліпок на раму з товстого полімерного матеріалу з клеєвим шаром.

Захист спиць заднього колеса являє собою пластиковий або металічний диск, який установлюється на задню втулку під касету. Даний захист призначений для запобігання попадання і застрягання ланцюга в спицях колеса.

В даному розділі Ви можете придбати захист велосипеда KLS, VK, Lizard Skins, BBB, PRO.