Пн-Пт 10:00-19:00,

Сб-Вс 10:00-18:00

Новые платформенные педали Shimano XT и Saint – экономия веса и утонченный дизайн

Новые платформенные педали Shimano XT и Saint – экономия веса и утонченный дизайн 02.08.2021

Shimano створили нові педалі серій XT та Saint, які розроблені на базі попередніх версій Saint, але з набагато меншою вагою, при цьому, без впливу на міцність та зчеплення. Обидві моделі педалей мають однакову восьмигранну форму з 10 шипами на кожній стороні, але Saint навіть легші за XT, завдяки поєднанню карбону та литої алюмінієвої конструкції.

Легкі платформи Shimano XT і Saint для гравіті дисциплін MTB

Почнемо з того факту, що Shimano наприкінці липня просто виклали дані педалі в себе на сайті, без гучних анонсів. Пов’язано це з тим, що у продаж вони надійдуть лише на початку наступного року. Але ми не змогли встояти перед ними, з огляду на поточний «квадратний» дизайн MTB педалей від Shimano.

Нові легкі композитні педалі Shimano SaintНайбільш цікавими, з двох представлених моделей, є нові платформи Saint PD-M829, які перш за все створені для DH та агресивного трейлу. Вони мають широкий 8-гранний профіль та корпус, розширений до важеля шатунів, так само, як і нинішні Saint M828. І на цьому схожість закінчується.
Тепер нові педалі Saint матимуть тонкий алюмінієвий (полірований блискучий сріблястий та чорний колір, схожий на педалі XT) корпус зі з’єднувальним «павутинням», що прикритий зверху елементами з композитного карбону – спереду, позаду та на зовнішній грані. Shimano називає це «карбоновими полозами» (як в санях), через тонкий алюмінієвий корпус, створений для ковзання по камінню на трейлі.

Shimano стверджують, що нові педалі Saint для Downhill забезпечують найкраще у своєму класі зчеплення, за рахунок 10 шипів, розташованих по периметру, можливістю встановлення 4х додаткових шипів по центру та тонкому увігнутому дизайну. Педалі Saint із розмірами 121x110 мм мають товщину 16.1 мм по передньому та задньому краю, 13.9 мм – по зовнішній та внутрішній гранях та лише 11.6 мм товщини по середині.
Нові педалі обертаються на хромолевих осях та, принаймні, внутрішніх підшипниках. Не до кінця зрозуміло, чи використовуються в даних осях зовнішні підшипники, але Shimano називають осі повністю закритими.

Заявлена вага нових платформ Saint M829 складає усього 397 г, що на 156 грамів легше, ніж поточна модель M828. Shimano кажуть, що ці педалі продаватимуться з набором шипів 3 та 6 мм, а також встановлюватимуться шестигранником на 8мм.

Нові легкі алюмінієві платформи Shimano XT

Нова модель педалей XT M8141 має такий самий зовнішній вигляд, що й Saint, але вони мають суцільний алюмінієвий к
орпус, що добре підійде для агресивного ендуро та трейлу. І ми знову бачимо восьмигранну форму з «павутинням», для жорсткості конструкції.

Внимание!

Это русская версия сайта. Хотите перейти на украинскую?

Loading...