Пн-Пт 10:00-19:00,

Сб-Вс 10:00-18:00

Shimano Linkglide. +300% к крепости.

Shimano Linkglide. +300% к крепости. 29.04.2021

27 квітня Shimano представили оновлення для серій DEORE та DEORE XT – технологію LINKGLIDE. Нова технологія виступатиме більш довговічною альтернативою до HYPERGLIDE+.
Із постійним розвитком різних MTB стилів та зростанням популярності електровелосипедів, виникає і потреба у специфічних компонентах. Аби задовольнити цю потребу ринку, Shimano представляє технологію LINKGLIDE, спроектовану та розроблену з більшою міцністю, при цьому забезпечуючи плавне перемикання без ривків, чим і славиться Shimano.

Технологія LINKGLIDE буде представлена в серіях DEORE XT (1х11 швидкостей) і DEORE (1х10 швидкостей) та призначатиметься для використання на велосипедах різних стилів, зокрема трекінгових та MTB електровелосипедах, які характеризуються високим крутним моментом.

Випробування Shimano показали, що касети LINKGLIDE втричі витриваліші за HYPERGLIDE в умовах бруду. Втричі менший знос касети означає менше проскоків ланцюга, менше втрати потужності, більше кілометрів перед плановим сервісом та більш плавне та точне перемикання в обох напрямках.


Нові компоненти DEORE XT 1х11 та DEORE 1х10 включають манетки, задні перемикачі, ланцюги та касети. Кожен компонент матиме логотип LINKGLIDE, аби візуально відрізнятися від стандартних компонентів DEORE і DEORE XT. Вони не є взаємозамінними, оскільки мають різні профілі зубців зірок.

Касети LINKGLIDE

Зубцям касет LINKGLIDE було надано нових контурів, для зниження зношуваності та поломок при високих навантаженнях. Товстіша та міцніша основа зубців забезпечує підтримку тих частин зірки, які найчастіше піддаються деформації, в той же час, верх зубців також отримав новий профіль.


Змін, також, зазнали і блоки перемикання, дизайн та розміщення яких забезпечують плавне переміщення ланцюга вздовж всього діапазону касети. Дані блоки зменшують вплив на процес педалювання та запобігають появі імовірних ривків, під час перемикання, зберігаючи плавність обертання педалей.

Касети DEORE XT 1х11 (CS-LG600-11) важитимуть 780 г і доступні в розрахунку зірок 11-50T, в той час, як DEORE 1х10 (CS-LG600-10) матимуть вагу 634 г та розрахунок зірок 11-43T.


Задні перемикачі LINKGLIDE

Для сумісності з новими касетами LINKGLIDE, розроблено перемикачі DEORE XT (RD-M8130-SGS) на 1х11 швидкостей та DEORE (RD-M5130-SGS) на 1х10 швидкостей, які надають плавне перемикання, мають профіль SHADOW RD+ та стабілізатор ланцюга, котрий запобігає його розгойдуванню. Тобто, вони мають усі ті ж переваги, що й стандартні перемикачі DEORE і DEORE XT.


Шифтери LINKGLIDE

Нові шифтери також формують нову систему трансмісії LINKGLIDE. Манетки DEORE XT на 11 швидкостей мають версію із кріпленням I-SPEC EV (SL-M8130-RI) або стандартним хомутом (SL-M8130-R), тоді як 10-швидкісні DEORE (SL-M5130-R) доступні лише у версії з хомутом та мають оптичний дисплей. Усі версії даних шифтерів Shimano мають функції 2-Way Release та Rapidfire Plus, а DEORE XT також пропонує технологію Instant Release, для швидшого перемикання.


Ланцюги LINKGLIDE

Нові ланцюги LINKGLIDE (CN-LG500) на 10/11 швидкостей позиціонуються, як продукт для е-байків, надаючи доступ до варіанту інших ланцюгів CN-HG601-11 / 701-11 / 901-11 для електровелосипедів. Ці ланцюги, плюс CN-E8000-11, сумісні з системою LINKGLIDE.


Роз’яснення технології

Це відео проливає більше світла на науку, що стоїть за LINKGLIDE

Підсумовуючи, можна сказати, що технологія LINKGLIDE створена для новачків і тих райдерів, котрі надають перевагу комфорту та не частому технічному обслуговуванню, аніж надзвичайно швидкому перемиканню та низькій вазі, як у HYPERGLIDE+. Компоненти LINKGLIDE будуть однаково доступні, як складові вже готових велосипедів, так і окремими одиницями у веломагазинах.

Компоненти DEORE XT та DEORE із технологією LINKGLIDE не сумісні з іншими трансмісіями SHIMANO, тому кожен, хто забажає перейти на LINKGLIDE, повинен придбати відповідні касету, задній перемикач, манетку та ланцюг (опціонально) з цією технологією.


Вже влітку 2021 року, технологія LINKGLIDE очікується на електричних велосипедах, MTB, ком’ютингових та велосипедах для туризму.

Внимание!

Это русская версия сайта. Хотите перейти на украинскую?

Loading...