Пн-Пт 10:00-19:00,
Сб-Нд 10:00-18:00

Про нас

Про нас

Наш магазин є одним з найбільших та найстаріших фізичних веломагазинів у Києві, надійним партнером з багаторічною історією та тисячами задоволених клієнтів. 

Відгуки Google про Velosiped.com.

Історія почалась в 1999 році, коли двома ентузіастами велоспорту було відкрито веломагазин та майстерню в м. Києві. З часом був створений сайт Velokyiv, який став провідним українським порталом для поціновувачів велосипеда, а магазин став культовим місцем серед велофанатів та в різні часи мав назви «Велолюкс», «Нова Земля», «Велокиїв». Згодом на базі магазину також почав роботу онлайн-магазин "Velosiped.com". Саме ця назва стала основною для нашої компанії з 2020 року. Сьогодні ми пропонуємо клієнтам актуальну продукцію лідерів світового велосипедного ринку, незмінно високу якість сервісу та багаторічний досвід, яким щиро ділимось з бажаючими долучитись до велосвіту.

Окрім широкого асортименту на нашому сайті, ми також забезпечуємо великий вибір товарів безпосередньо в магазині. Велосипеди, покришки, аксесуари, одяг, взуття — це все за бажанням можна побачити наживо. 


Ми працюємо згідно з діючим законодавством, приймаючи оплату тільки на офіційні банківські рахунки та надаючи своїм клієнтам 100% гарантію забезпечення прав споживачів.

Правила для клієнтів інтернет-магазину, згідно з якими товари відправляються по Україні тільки після повної оплати замовлення, складені з метою захисту від шахрайства з боку працівників транспортних компаній та невідповідальних клієнтів, які не приходять забирати свої замовлення та навіть не повідомляють про відмову.

Фізичний магазин та інтернет-магазин розташовані за адресою м. Київ, вул. Комбайнерів, 3а. На вашу вимогу ми можемо надати копію реєстраційного документу (виписки з ЄДР) та за потреби — рахунок та видаткові документи для сплати від юридичних осіб.