Пн-Пт 10:00-19:00,
Сб-Нд 10:00-18:00

Договір публічної оферти

Договір публічної оферти

Загальні положення

1.1. Дійсна оферта  є офіційною пропозицією Інтернет-магазину «Velosiped.com» (далі — «Продавець») укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом (далі — «Договір»), тобто через Інтернет-магазин, і розміщує Публічну оферту (пропозицію) на офіційному Інтернет-сайті Продавця «https://velosiped.com» (далі — «Інтернет-сайт»).

1.2. Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору  в строки та за цінами, вказаними на Інтернет-сайті Продавця.

Поняття та визначення

2.1. У дійсній оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають наступні значення:

• «Товар» — моделі, аксесуари, комплектуючі та супровідні предмети;
• «Інтернет-магазин» — відповідно до Закону України «Про електронну комерцію», засіб для представлення або реалізації товару, роботи чи послуги шляхом вчинення електронного правочину.
• «Продавець» — компанія, яка реалізує товари, представлені на Інтернет-сайті.
• «Покупець» — фізична особа, що уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.
• «Замовлення» — вибір окремих позицій з переліку товарів, зазначених Покупцем при розміщенні замовлення і проведенні оплати.

Предмет Договору

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах даного Договору.

Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, в тому числі:

• добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині;
• самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;
• оплату Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;
• обробку і доставку замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який Товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину і такий, що є в наявності.

4.2. Кожна позиція може бути представлена в замовленні в будь-якій кількості.

4.3. При відсутності Товару на складі, Менеджер компанії зобов'язаний сповістити Покупця (телефоном або через електронну пошту).

4.4. При відсутності Товару Покупець має право замінити його Товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного Товару, анулювати замовлення.

Порядок оплати замовлення

5.1. Передплата.

5.1.1 Оплата здійснюється попередньо за реквізитами банку або шляхом виставлення інвойсу на оплату через сервіс LiqPay у гривні.

5.1.2. Продавець надає Покупцеві банківські реквізити або інвойс через СМС-повідомлення та електронну пошту після повної комплектації замовлення.

5.1.3. В разі ненадходження коштів протягом трьох банківських днів, Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

5.2. Оплата готівкою або через банківський термінал у гривні, при самостійному заборі товару Покупцем з фізичного магазину (самовивозі).

5.3. Оплата готівкою кур’єру Інтернет-магазину чи кур’єрської служби у гривні.

Умови доставки замовлення

6.1. Доставка товарів, придбаних в Інтернет-магазині, здійснюється до складів транспортних компаній, де і відбувається видача замовлень.

6.2. Видача замовлень у фізичному магазині (самовивіз).

6.3. Доставка кур’єром Інтернет-магазину або кур’єрської служби, що здійснюється в адміністративних межах міста Києва.

6.4. Разом із замовленням Покупцеві надаються документи згідно законодавства України.

Права та обов'язки сторін:

7.1. Продавець має право:

• в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим договором, у разі порушення Покупцем умов дійсного договору.

7.2. Покупець зобов'язаний:

• своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах дійсного договору.

7.3. Покупець має право:

• оформити замовлення в Інтернет-магазині;
• оформити електронний Договір;
• анулювати замовлення;
• вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

Відповідальність сторін

8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору в порядку, передбаченому дійсним Договором та чинним законодавством України.

8.2. Продавець не несе відповідальності за:

• змінений виробником зовнішній вигляд Товару;
• за незначну невідповідність колірної гами Товару, що може відрізнятися від оригіналу Товару виключно через різну колірну передачу моніторів персональних комп'ютерів окремих моделей;
• за зміст і правдивість інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення;
• за затримку і перебої в наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;
• за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет;
• за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів - IP, MAC-адреси, логіна і пароля третім особам.

8.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном знаходилася інша особа) особам або їхньому майну, юридичним особам, державі чи моральним принципам.

8.4. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього Договору. Під обставинами непереборної сили для цілей дійсного Договору маються на увазі події, що мають надзвичайний, непередбачуваний характер, які виключають або об'єктивно заважають виконанню цього Договору, настання яких Сторони не могли передбачити і запобігти розумними способами.

8.5. Сторони прикладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

Інші умови

9.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього Договору за умови попередньої публікації його на сайті https://velosiped.com.

9.2. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.

9.3. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при оформленні замовлення. При цьому, при здійсненні акцепту (оформленні замовлення і подальшої оплати товару) Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, згідно до Закону України «Про захист персональних даних».

9.4. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет-магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти).

9.5. Фактичною датою електронного угоди між сторонами є дата прийняття умов, відповідно до ст. 11 Закону України «Про електронну комерцію».

9.6. Використання ресурсу Інтернет-магазину для попереднього перегляду Товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.

9.7. Інформація, надана Покупцем, є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно з метою обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцеві, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків та ін.

Порядок повернення Товару належної якості

10.1. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться згідно чинного законодавства України.

10.2. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.

10.3. При поверненні Покупцем товару належної якості Інтернет-магазин повертає йому сплачену за Товар грошову суму за фактом повернення Товару.

Термін дії Договору

11.1.Електронний договір вважається укладеним з моменту одержання особою, яка направила пропозицію укласти такий Договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції в порядку, визначеному частиною 6 статті 11 Закону України "Про електронну комерцію".

11.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки Товару шляхом повернення грошових коштів.

11.3. Сторони мають право розірвати цей Договір в односторонньому порядку, в разі невиконання однією зі сторін умов цього Договору та у випадках, передбачених чинним законодавством України.

Звертаємо вашу увагу, що інтернет-магазин «Velosiped.com» на офіційному інтернет-сайті https://velosiped.com, має право, згідно законодавства України, надавати право користування інтернет-платформою ФОП та юридичним особам для реалізації товару.