Пн-Пт 10:00-19:00,

Сб-Вс 10:00-18:00

Лучший велозамок по результатам тестирования от BikeRadar (2019)

Лучший велозамок по результатам тестирования от BikeRadar (2019)

BikeRadar протестували 24 замки на руйнування для того, щоб визначити, який велозамок наразі найкращий на ринку. Тестування охопило різноманітні моделі U-подібних замків, складаних (ланкових) замків, а також ланцюгових.

На що звернути увагу велозамка
Перед тим як почати, перша річ яку потрібно розуміти - жоден з замків не є незруйновним — оснащена правильним інструментом та знаннями особа яка дійсно захоче поцупити ваш байк - зможе це зробити, не важливо яким замком він "захищений".

Все на що здатен замок - утримати крадія від легкої крадіжки або надати більше часу, щоб це зробити.

Розуміючи це, одна з кращих порад, що можна дати, після багатьох років нищення та зламу замків у наших тестах - це використання двох замків різних типів та брендів.

Якщо злодій - адапет зі зламу визначеного типу замку та має необхідний для цього інструмент, це означає що він має достатньо інструментів та знань, щоб зламати будь-який тип замків. Два бюджетних замка з різними типами запірних механізмів / циліндрів - будуть краще, аніж один дорогий і якісний.

Нижче перелік особливостей замків, які слід знати:

  • Ключ: Існуть різноманітні типи ключів, однак всі вони використовують запірний механізм із рухомими штифтами або дисками, які повинні відповідати формі ключа, їх потрібно повернути, щоб відкрити замок
  • Дужка: Дужки притаманні замкам D-lock або U-lock. Завдяки ньому можно поєднати два об'єкти. В нашому випадку - пристібнути велосипед до чогось монументального.
  • Ланки: Ланцюги виготовлені з ланок, що по'єднані разом. Менший внутрішній діаметр ланок буде кращим варіантом, оскільки не лишає місця, щоб просунути в ланку важіль і зламати її
  • Захист: Ніхто б не хотів, щоб металевий замок протирав фарбу рами. Тканна, неопренова або поліуретанова оплітка забезпечує захист лакофарбового покриття рами, забезпечує належний вигляд, а також додатково захищає від корозії.
  • Циліндр: Виробники розміщують запірний механізм всередині циліндра. Перевірте вагу циліндра, якщо він важкий - це показник того, що він посилений.
  • Набір ключів: Мати кілька ключів досить важливо, щоб була можливість відкрити замок, якщо основний загубиться. Зручно тримати один ключ вдома, один на роботі, а один в зв'язці ключів від дому.
  • Обслуговування: Перевірте дію запірного механізму. Оскільки найчастіше замки більшість часу проводять на вулиці - корозія може стати проблемою. Використовуйте легке рідке мастило або вологовідштовхуючі засоби (GT-85 або WD-40) для періодичного обслуговування
  • Гарантія: Подовжена гарантія - це завжди добре. Вона, звісно, не захистить від крадіжки, проте це вже знак, що замок просто так не розсиплеться і не заклинить.
  • Гарантія від крадіжки: Даний тип гарантії - це форма страхування запроваджена компанією Kryptonite. Вона значно піднімає ціну, однак однозначно додає спокою.

Внимание!

Это русская версия сайта. Хотите перейти на украинскую?

Loading...