(044) 227–33–55 (095) 626–68–85 (096) 721–42–11 ПН-ПТ 10:00-20:00, СБ 10:00-19:00, НД 10:00-18:00

товарів 0

сума 0 грн

21 грудня 2018

Про бренд моноциклів і чудернацьких принад QU-AX

Німецька компанія QU-AX розпочала своє виробництво на початку ХХІ сторіччя. Підприємство з дня свого відкриття займається розробкою, виготовленням та продажем моноциклів (уніциклів). В компанії зосереджена вся німецька педантичність та прагнення до якісної, безперечно — надійної продукції. У 2007 році підприємство розширило свій асортимент з моноциклів до велосипедної продукції та виробів для першокласного дозвілля. 2010 року компанія QU-AX почала самостійно виготовляти всі комплектуючі для своїх виробів, починаючи з покришок і закінчуючи сідлами та інструментами по догляду за моноциклами. За 16-річну історію компанія започаткувала та впровадила безліч технологій та отримала патенти на усі власні розробки.

На сьогоднішній день QU-AX представляють більше 30 дистриб’юторів та тисячі задоволених клієнтів по всьому світу. Компанія підтримує молодіжні команди та талановитих спортсменів.

 

 

Нещодавно QU-AX випустили навіть гоночний моноцикл на вузеньких покришках з доволі містичною назвою Real Black Witch.

Окрім моноциклів, компанія випускає також і інші цікавинки. Наприклад, велосипед-тандем з розміром колеса 6", велосипедний монстр з 36" колесами та навіть пенні-фартинг.

Різновиди моноциклів. Традиційно моноцикл асоціювався з парадами і цирком. В наш час, з появою більш міцних велосипедних і відповідно моноциклетних компонентів, виникло багато нових стилів їзди, таких як тріал і гірський моноцикл. Таким чином, моноцикл в наш час — вже не тільки розвага, але й спорт.

Фрістайл. Можливо найстаріший з екстремальних стилів їзди на моноциклі. Традиційний фрістайл це перш за все — шоу. Трюки і рухи відбуваються на моноциклі, зв'язуються єдиним ритмом в одну естетично привабливу композицію. Конкурси фрістайлу найбільш схожі на конкурси фігурного катання.

Тріал. Мета тріалу — подолання перешкод, аналогічно велосипедного тріалу.

Вуличний стиль, «стріт». Вуличний стиль використовує комбінації вуличних об'єктів, таких як сходи, поручні і огорожі, для різних трюків, багато з яких аналогічні трюкам в інших видах екстремального спорту, наприклад BMX і скейтбординг.

Оффроуд або гірський моноцикл. Поїздка по пересічній місцевості — найдинамічніший вид спорту в останні роки. Звичайне місце проведення - гірські схили з кутом нахилу від 20 до 40 градусів. Будь-який маршрут, прохідний для гірського велосипеда, доступний і для моноцикла, причому іноді пройти складну місцевість на моноциклі виявляється легше, через маневреність останнього.

Туризм. Цей стиль концентрується на поїздках на великі відстані. З колесом в 29-дюймів (740 мм) або 36-дюймів (910 мм) зручно їхати зі швидкістю від 15 до 20 км/год і швидше.

Флетленд. Відносно новий стиль. В цілому схожий на фрістайл, але без елементів хореографії. Як у вуличному стилі, трюки схожі на BMX і скейтбординг.

Командні види спорту на моноциклах. Крім індивідуальних занять, останнім часом зростає популярність командних видів спорту з використанням моноцикла.

Баскетбол на моноциклах. В баскетбол на моноциклах грають на звичайному баскетбольному полі за правилами баскетболу, тобто переміщатися з м'ячем можна тільки використовуючи дриблінг. Є кілька правил, специфічних для моноциклу, наприклад, гравець повинен їхати на моноциклі при дриблінгу. В баскетбол грають на 24-дюймових або менших моноциклах з пластиковими педалями, щоб уникнути травм і пошкодження покриття поля. У Північній Америці турніри з баскетболу на моноциклах проходять в Берклі, Детройті, Феніксі, Мінеаполісі і Торонто. У Швейцарії, Франції, Німеччини та Пуерто Ріко є баскетбольні команди моноциклістів. Пуерториканська команда All Stars — одна з найбільш сильних; вони перемагали в декількох світових турнірах.

Хокей на моноциклах. Хокей на моноциклах схожий на хокей на льоду або на траві. Грають тенісним м'ячем і ключками для хокею. Гра, як правило, не контактна. Є активні ліги в Німеччині, Швейцарії та Великобританії, міжнародні турніри проводяться мінімум раз на два роки. Турніри у Великобританії між різними командами проводяться в різних містах, зазвичай на критих аренах, але іноді і на відкритих майданчиках. Кожен турнір триває один день, протягом якого проходять ігри між 8-ма командами за коловою системою, де перемагає команда, яка набрала найбільше очок. Якщо дві команди набрали порівну очок, переможець вибирається за кількістю голів або вирішальним пенальті.

Поло на моноциклах (уніциклах). У поло на уніциклі (Уніполо) грають майже за тими ж правилами, що і в поло на конях. Основна відмінність полягає у розмірі і покритті поля та у формі ключки. М’яч забивається у ворота тільки торцем ключки.

Джерело