Пн-Пт 10:00-19:00,
Сб-Нд 10:00-18:00

Funn

Funn

Funn допомагає райдерам шукати фан з 1997 року. Не має різниці чи ти Світовий Чемпіон, чи просто вікенд-ворріор, мета бренду Funn — надати найкраще “залізо” за найменші гроші.

Історія Funn уходить корінням у змагання. На початку свого шляху в Funn були захоплені ідеєю завоювання титула Чемпіона та скидання наносекунд з фінішних результатів. Пам’ятаєте Сема Хілла на "Залізному Коні”? Він був на компонентах Funn. А що як до Брендана Фейрклоу на Хонді? В нього теж був Funn. Так само і Грег Мінаар. І ще чорт зна скіки професійних райдерів, які у певний період своєї кар’єри обрали Funn. Той ранній період допоміг бренду встати на ноги і прийти до того, чим він є сьогодні.

А сьогодні Funn став трішки поміркованішим і пропонує компоненти трейловим райдерам. Це зовсім не означає, що ти не зможеш встати у стартовий ствір елітного чемпіонату з компонентами Funn — бренд радше піклується про утримання ціни ничже рівня стратосфери, щоб екстремальне катання залишалось доступним для новачків та ентузіастів, які ще не підписали свій перший спонсорський контракт.

До речі, щодо спонсорства, Funn спонсорує команду FlowStyleCo., яка декілька разів заїжджала на подіум DH-змагань у 2019 році. А також суперзірку Якуба Венцля. Та ще цілий ростер британських команд Wideopenmountainbike.com, Steel Is Real Team та команду виробника сталевих велосипедів Starling Cycles. Як бачиш, спадщина Funn нерозривно пов’язана з екстремальним велоспортом і її частиною можеш стати ти.

Фільтр

Сортувати:

Показати: