Пн-Пт 10:00-19:00,
Сб-Нд 10:00-18:00

Mach1

Mach1

Понад 20% велосипедів в Європі мають колеса, зібрані на компонентах французського виробника Mach1. Це ключовий гравець на ринку мобільності з потужністю виробництва 5 мільйонів ободів та 300 мільйонів спиць щорічно. 

 

Розташовуючись в Сент-Етьєні, Mach1 понад 85 років створює якісні велокомпоненти та запчастини в самому центрі Європи. Філософією бренду є прихильність до домашнього виробництва, що стимулює створення нових робочих місць в регіоні і допомагає підтримувати високі стандарти якості. Загалом, в Європі розташовуються 3 фабрики компанії. 

 

Ободи та спиці Mach1 мають низькі ціни, доступні кожному велосипедисту, і не має значення чи замовляє він збирання колеса у локального веломеханіка або збирає їх власноруч. Компоненти відповідають стандартам ETRTO та користувацької безпеки. Якість гарантують численні випробування на динамічних стендах, які включають тести на вертикальне та горизонтальне навантаження, торсіонне скручування для ободів та готових вілсетів, розтягування та тести на розрив для спиць і ніпелів — все це, щоб ваші колеса не підвели, коли ви рушаєте за обрій. Спеціалісти Mach1 можуть навіть провести для вас деякі тести за персональним зверненням.

Фільтр

Сортувати:

Показати: