Пн-Пт 10:00-19:00,
Сб-Нд 10:00-18:00

RaceFace

RaceFace

RaceFace заснований шибайголовами, які завжди все робили не так, як прийнято. Коли техніка переставала витримувати знущання, вони створювали свою власну. Так з’явився бренд RaceFace — його історія почалася в 1993 році. 

 

RaceFace — це канадський виробник компонентів та одягу для МТБ. Все, що створює RaceFace, має подвійну міцність, щоб карколомні речі, які можна витівати на землі і в повітрі, завжди проходили гладко і під аккомпанемент адреналінового галасу. Принцип RaceFace “райдер на першому місці” означає, що перш ніж компанія випустить щось на ринок, це буде протестовано професійними атлетами та амбасадорами бренду у найскладніших польових умовах. Це гарантує беззаперечну надійність та преміум-якість продукції. 

 

В каталозі бренду представлені майже всі критичні компоненти велосипеда, що рухають його вперед і відповідають за керування — каретки, шатуни, зірки системи, педалі, втулки, колеса, виноси, кермо, гріпси, дропери, трігери, безліч запчастин та сервісних наборів, безкамерні системи, а також індивідуальний захист колін, тулуба, ліктів, рукавички та МТБ-одяг найкращої якості. RaceFace не випускає продукт, якщо той суттєво не покращує ваш досвід в сідлі, а коли лайно трапляється, гарантія швидко усуває всі проблеми.

Фільтр

Сортувати:

Показати:

Педалі RaceFace Chester фіолетовий
Педалі RaceFace Chester фіолетовий
Оплата частинами МОНО розстрочка
2 160 грн
Є в магазині