Пн-Пт 10:00-19:00,
Сб-Нд 10:00-18:00

Shimano

Shimano

Японський гігант індустрії Shimano виробляє одні з найкращих велосипедних компонентів у світі. Продукція Shimano відповідає потребам велогонщиків, спортсменів-любителів, ком’ютерів, кур’єрів, туристів і кожному, хто надає перевагу активному дозвіллю і відпочинку. З Shimano кожний виїзд приносить задоволення і стимулює до покращення спортивних результатів.

Shimano виробляє весь спектр компонентів, запчастин, інструментів і витратних матеріалів, які можуть знадобитися для збирання твого нового ровера мрії, а також для регулярного сервісу як вдома, так і в професійній майстерні. Асортимент продукції Shimano включає в себе компоненти трансмісії (шатуни, перемикачі, шифтери, ланцюги, тощо), педалі, рульові, гальмівні системи і витратні матеріали (гідролінії, тросики, ротори, колодки, боудени), колеса в зборі та втулки, різноманітні змащувальні матеріали та засоби догляду за велосипедом, а також професійні інструменти для ефективного сервісу.

Також Shimano випускає лінію одягу і взуття для велосипедистів всіх категорій: шосе, крос-кантрі, ендуро, даунхіл, тощо. Відома своїм комфортом і стилем, лінія взуття пропонує технічно досконалі інтегровані рішення для максимальної ефективності педалювання і безпеки для здоров’я райдера, а інноваційний одяг попіклується про контроль випаровування вологи і довготривалий комфорт в сідлі для їзди як влітку, так і взимку.

Фільтр

Сортувати:

Показати: