Пн-Пт 10:00-19:00,
Сб-Нд 10:00-18:00

SRAM

SRAM

Сьогодні неможливо уявити велосипедну індустрію без компанії SRAM. Цей американський бренд став настільки великим і впливовим, що складно усвідомити, що на відміну від своїх прямих конкурентів, чия історія сягає понад сотню років, SRAM з’явився відносно недавно — у 1987 році.

SRAM випускає критичні компоненти, які рухають велосипед — це шатуни, перемикачі, шифтери, касети, ланцюги, гальма, каретки, витратні матеріали та технічні мастила для вашого велосипеда. Окрім цього, в сімейство SRAM входять бренди RockShox, Truvativ, Zipp, Avid, ShockWiz, Quarq, Time та Hammerhead, які також дуже добре знайомі кожному велосипедисту.
 
SRAM є лідером інновацій технічного фронту індустрії. Наприклад, саме SRAM став першим виробником, який випустив повністю бездротову систему перемикання eTap, що вирішила проблему прокладання тросів всередині рами раз і назавжди — справжній головний біль кожного механіка. Також саме SRAM став лідером серед пропонентів так званої трансмісії “1х”, в якій використовується касета широкого діапазону (понад 500%), а передній перемикач відсутній, що суттєво спростило як роботу трансмісії на ходу, так і обслуговування велосипеда після покатеньки.
 
Інженери компанії в дослідницькому центрі в Швайнфюрті (Німеччина) постійно вдосконалюють компоненти трансмісії, покращуючи швидкість і чіткість перемикання, а також паралельно вирішують проблеми сумісності компонентів через велику кількість різних стандартів, запропонувавши, наприклад, стандарт каретки Dub.

Інноваційні ноу-хау та висока якість продукції здобули для бренду безліч прихильників серед велосипедистів-аматорів і професійних атлетів по всьому світу.

Фільтр

Сортувати:

Показати: