(044) 227–33–55 (095) 626–68–85 (096) 721–42–11 ПН-ПТ 10:00-20:00, СБ 10:00-19:00, НД 10:00-18:00

товарів 0

сума 0 грн

Контакти

  • Контакти
  • Умови користування магазином
  • Велосервіс
 

Інтернет-магазин

 "Velosiped.com"

Телефони:

Міський:  (044) 227-33-55

Kyivstar:  (096) 721-42-11

МТC:       (095) 626-68-85 

e-mail: shop@velosiped.com

Магазин "ВелоКиїв"

.

Телефони:

Міські: (044) 599-09-45

Kyivstar: (067) 509-09-57

МТС:      (050) 315-57-47

e-mail: magazin@velokyiv.com

.Майстерня

.

Телефон:

Міський:  (044) 331-80-90

Розташована поруч

з магазином "Велокиїв"

Магазин та майстерня "ВелоДом"

.

Телефони:

Міський: (044) 578-22-28

Kyivstar: (067) 234-70-47

МТС:      (050) 337-70-47

e-mail: magazin@velodom.kiev.ua


Магазин "ВелоКиїв"

Адреса: м. Київ, вул. Комбайнерів, 3-А

Розклад роботи:

Понеділок - П'ятниця 10:00 - 20:00
Субота 10:00 - 19:00
Неділя 10:00 - 18:00

Магазин "ВелоДом"

Адреса: м. Київ, вул. Маршала Tимошенка, 13а

Розклад роботи:

Понеділок - П'ятниця 10:00 - 20:00
Субота 10:00 - 19:00
Неділя 10:00 - 18:00

Будь ласка, розраховуйте час на дорогу перед візитом. Магазини зачиняються у вказаний час.

Зверніть увагу! Наявність товару на сайті НЕ ОЗНАЧАЄ його наявність в магазині. Товар може знаходитись на складі та для його переміщення в магазин потрібен час.

Замовлення оформлюються через кошик на сайті. По телефону замовлення не приймаються.

 




Увага! Перед переглядом цього сайту уважно ознайомтесь з даними умовами. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

 

Використання сайту

Сайт velosiped.com дозволяє вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту (далі «сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

 

Відмова від відповідальності

Матеріали цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. "Velosiped.com" не гарантує точності й повноти матеріалів і програм, що надаються на цьому Сайті. "Velosiped.com" в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали та послуги, що надаються на цьому Сайті, а також до згаданих в них продуктів та цін. У разі застарівання матеріалів і послуг на цьому Сайті "Velosiped.com" не зобов'язується оновлювати їх. "Velosiped.com" ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-який збиток (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту. Наявність товарів в магазині базується на інвентаризований та перевіреній інформації, однак магазин не несе відповідальності за відсутність товару фізично в магазині у результаті невірного перерахунку, у зв'язку з фактами злодійства та зникнення товарів з реального статку.


Реєстрація на сайті (не обов'язкова)

Реєструючись на Сайті, Ви погоджуєтесь надати перевірену і точну інформацію про себе та свою контактну інформацію.

Також Ви даєте згоду на те, що ми можемо зберігати Ваші дані, використовувати їх для відправки Вам інформації рекламного характеру, передавати інформацію перевізникам і кур'єрам для доставки замовленого Вами товару.

Передача інформації про Вас іншим особам можлива тільки на законних підставах.

В результаті реєстрації ви отримуєте логін та пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном та паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних Ви зобов'язуєтеся повідомити про це.


Зворотний зв'язок та коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, Ви несете відповідальність, за те що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення "Velosiped.com" може видаляти без вашого на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. "Velosiped.com" не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами сайту.

Будь ласка, зверніть увагу!

Замовлення, оформлене з умовою "Самовивіз" Ви можете забрати в магазині "Велокиїв" тільки після підтвердження від менеджера інтернет-магазину.

Також в магазині Вам необхідно буде назвати номер свого замовлення, який приходить на вказану Вами електронну пошту. Це значно прискорить видачу Вашого замовлення.

 


У майстерні проводяться усі види робіт: збирання, налагодження, ремонт, заміна запчастин.

Перше технічне обслуговування після купівлі велосипедів Kellys, Trek.

У майстерні вже багато років працюють професійні механіки, фахівці своєї справи, які знають переваги та недоліки кожної деталі. Кожен вид ремонту обговорюється індивідуально з власником велосипеда для виявлення причин поламки й ефективного усунення недоліків в його роботі.

Усі роботи виконуються з гарантією!