Пн-Пт 10:00-19:00,
Сб-Нд 10:00-18:00

Дисконтна програма

Дану карту можна отримати при купівлі товарів в магазині на суму 2000 грн однією або кількома покупками.

РЕЄСТРАЦІЯ ДИСКОНТНИХ КАРТ:

При реєстрації дисконтної карти на сайті velosiped.com Ви даєте згоду надати перевірену і точну інформацію про себе та свою контактну інформацію. Адміністрація сайту з повагою і відповідальністю ставиться до конфіденційної інформації будь-якої особи, що стала відвідувачем цього сайту.

Реєстрація картки

Дана форма призначена для реєстрації дисконтних карток Velosiped.com / Велокиїв

Якщо у вас з якоїсь причини не вдалося зареєструвати картку, ви можете звернутися за телефоном 0442273355 або повідомити на e-mail [email protected]

Номер картки*

Штрих-код картки*

Прізвище*

Ім'я*

По-батькові*

E-mail*

Телефон*

Місто*

Для зареєстрованих користувачів дисконтних карток проводяться конкурси, акції, дисконтні пропозиції на товарний асортимент. Стаючи нашим постійним клієнтом, Ви завжди дізнаєтесь про події у галузі велосипедного та туристичного напрямку, новинки асортименту магазину, акції та сезонні розпродажі.

Власники дисконтних карт даного зразка можуть робити покупки зі знижкою 5%* на сайті velosiped.com, а також у фізичному магазині "Velosiped.com".

Для надання знижки по замовленню в інтернет-магазині необхідно вказати номер картки в полі "коментар" під час оформлення замовлення.

Для надання знижки у фізичному магазині необхідно надати дисконтну картку касиру перед розрахунком вашої покупки.

*Знижка надається тільки за умови того, що картка ЗАРЕЄСТРОВАНА в базі. 

*Знижка за дисконтною карткою поширюється тільки на неакційні товари та товари без знижок. На послуги майстерні та оплату послуг доставки знижка не поширюється.

*Знижка за дисконтною карткою не надається при оплаті неакційного товару послугою "Оплата частинами".