(044) 227–33–55 (095) 626–68–85 (096) 721–42–11 ПН-ПТ 10:00-20:00, СБ 10:00-19:00, НД 10:00-18:00

товарів 0

сума 0 грн

19 березня 2020

Деякі зміни в роботі під час карантину

Шановні клієнти!

Інтернет-магазин Velosiped.com та майстерня поки що працюють за звичайним графіком. Замовлення обробляються та відправляються службами-перевізниками, відбувається доставка кур`єром по Києву, замовлення можна забрати самовивозом, працює доставка велосипедів в майстерню на ТО та назад до Вас.

Переміщення товару зі складів може дещо затримуватись.

При візиті в магазин обов'язково мийте руки на вході - для відвідувачів доступні раковина, мило та одноразові рушники. Враховуючи стан карантину, процедура миття рук є ОБОВ`ЯЗКОВОЮ.

Прохання віднестись з порозумінням, якщо співробітники магазину попросять Вас зачекати на свіжому повітрі, якщо всередині магазину вже є три відвідувача.

У зв`язку з епідемічною загрозою та можливістю передачі коронавірусу через речі, деякі товари, що контактують з тілом та шкірою, буде неможливо повернути або обміняти (перчатки, одяг, окуляри, взуття, шоломи, захист).
Тож якщо не впевнені з розміром, краще перечекайте.

Ці дії тимчасові та необхідні для обмеження ризику поширення вірусу через речі індивідуального використання.

Вибачаємось за тимчасові не зручності та бажаємо Вам здоров'я!

Будь-які зміни в роботі та графіку будуть опубліковані в розділі новин на сайті та на сторінці FB.

 

п.с. Якщо ви або люди, що мешкають із вами, мають кашель, температуру, ускладнення дихання, слабкість та ломоту в тілі - наполегливе прохання залишатись вдома та утриматись від відвідування будь-яких людних місць та контакту з іншими особами, негайно звернутись до лікарів.