(044) 227–33–55 (095) 626–68–85 (096) 721–42–11 ПН-ПТ 10:00-20:00, СБ 10:00-19:00, НД 10:00-18:00

товарів 0

сума 0 грн

Сортування
Сортування

Велокомпьютер (англ. Cyclocomputer) - бортове обладнання велосипеда.
Для будь-якого велосипедиста цікаво і корисно знати, скільки він проїхав, з якою швидкістю і за який час. Дізнатися цю інформацію допоможе встановлений на велосипед комп'ютер.
При обертанні колеса, встановлений на його спицю магніт проходить повз датчик, який, як правило, кріпиться на передній вилці. При цьому замикається контакт, і велокомп'ютер починає рахунок кількості обертів колеса розраховуючи швидкість і відстань, яку проїжджає велосипед. Завдяки додатковому датчику на рамі і магніту на шатуні деякі моделі також визначають каденс (частоту педалювання).


Залежно від способу передачі сигналу велокомп'ютери поділяють на дротові та бездротові. У бездротовому велокомп'ютері відсутній кабель з'єднання датчик-база, однак для передачі сигналів в датчик встановлюється батарейка.
База велокомпьютера, як правило, має можливість встановлюватися на кермо або на винос.
Велокомп'ютери розрізняються по функціональності і можуть нараховувати від 3 до 50 функцій. До основних функцій відносяться: швидкість, каденс, загальна відстань, час у дорозі; до додаткових: середня швидкість, максимальна швидкість, відстань останньої поїздки і т.д.

У даному розділі Ви можете купити велокомп'ютер CatEye, VDO, SigmaKLS, Bontrager, Longus, Lezyne, PRO, Garmin, ONRIDE, Polar.