(095) 626–68–85 (096) 721–42–11 ПН-ПТ 10:00-19:00 СБ-НД 10:00-18.00

0

товарів 0

сума 0 грн

Перемикачі передач задні

Сортування
Важіль блокування заднього перемикача Shimano RD-M8000 системи SHADOW+
надходження 1-3 дні
132 грн
Бренд:Shimano
Ролики заднього перемикача Shimano Alivio RD-M430 комплект
208 грн
Бренд:Shimano
Ролики заднього перемикача Shimano 105 RD-R7000-11
319 грн
Бренд:Shimano
Ролики заднього перемикача Shimano LX/Deore/Claris/Sora/105/Tiagra
340 грн
Бренд:Shimano
Блок кронштейна вісі заднього перемикача Shimano RD-M6100
надходження 1-3 дні
368 грн
Бренд:Shimano
Сортування

Задній перемикач (rear derailleur) - основна деталь трансмісії багатошвідкисного велосипеда, забезпечує перекидання ланцюга на задніх зірках (касеті) велосипеда, з підтриманням натягу ланцюга. Так само цю деталь часто називають «перекидка».
Задні перемикачі працюють завдяки тязі троса, прокладеного від манетки, і пружини - стримуючої рух конструкції перекидки.

Від рівня перемикача буде залежати якість та швидкість перемикання, однак реальна якість перемикання лягає на всю групу трансмісії.
Задня перекидка середнього рівня виготовляється з алюмінієвих сплавів з окремими сталевими деталями (регулювальні болти, поворотна пружина, щічка рамки). Перемикачі найнижчого рівня більш активно використовують сталь (що однак не підвищує їх міцність і довговічність, скоріше навпаки), топові моделі мають титанову пружину і рамку з карбону, що максимально знижує вагу.


Конструкція задньої перекидки передбачає 2 ролики (верхній - він же направляючий, нижній - він же натягувальний). Ролики виготовляються з пластика на підшипнику ковзання або кочення і є витратним матеріалом. Слід звертати увагу, що ролики задніх перекидок не взаємозамінні як між різними моделями перемикачів одного виробника, так і між різними виробниками.


Залежно від діапазону розмірів зірок касети, задні перемикачі мають різну довжину лапи, що впливає на якість натягу ланцюга, а відповідно і на якість роботи заднього перемикача.

У даному розділі Ви можете купити задній перемикач (rear derailleur) Shimano або SRAM та запчастини до нього.

Попереднє замовлення