(095) 626–68–85 (096) 721–42–11 ПН-ПТ 10:00-19:00 СБ-НД 10:00-18.00

0

товарів 0

сума 0 грн

Інструменти

Сортування
Бортувальна лопатка Zefal червона
35 грн
Бренд:Zefal
Бортувальна лопатка SuperB пластикова
45 грн
Бренд:Super B
Змінний пін для витискача Longus KOMFORT
60 грн
Бренд:Longus
Інструмент Shimano TL-PD40 для педалей
66 грн
Бренд:Shimano
Знижка 29%
Мітчик SuperB TB-1902 для нарізування різьби в рамі
105 грн
75 грн
Бренд:Super B
Ключ MKS Cap Spanner
надходження 1-3 дні
105 грн
Бренд:MKS
Інструмент Rema 4-в-1 для вентилів камер Valve Repair Tool
110 грн
Бренд:Rema
Адаптер Shimano TL-BR52 для заміни гальмівної рідини
110 грн
Бренд:Shimano
Інструмент SuperB TB-8911 для установки шатунів Shimano
110 грн
Бренд:Super B
Направляюча SuperB для витискача ланцюга TB-CC65
надходження 1-3 дні
115 грн
Бренд:Super B
Інструмент Shimano TL-BH61 для вкорочення гіролінії
надходження 1-3 дні
118 грн
Бренд:Shimano
Бортувальні лопатки KLS Jack 3 штуки
120 грн
Бренд:KLS
Ключ спицний Longus Fe круглий
122 грн
Бренд:Longus
Бортувальні лопатки GIYO обгумовані 2 шт
надходження 1-3 дні
130 грн
Бренд:Giyo
Інструмент Shimano TL-EW02 монтажу кабеля Di2
надходження 1-3 дні
132 грн
Бренд:Shimano
Сортування

Для обслуговування, збирання та розбирання велосипеда та його запчастин використовується ціла низка інструментів. Ті з них, що мають компактні розміри та застосовуються часто - вкомплектовані у маленькі набори ключі-мультитули.

Більшість велосипедних вузлів та компонентів мають болти кріплення або регулювання з голівкою під шестигранник. Для кріплення дрібних деталей та регулювання застосовуються шестигранні ключі 2 / 2.5 / 3 мм. Кріплення хомутів, рулів, рульових та компонентів відбувається шестигранниками на 4 / 5 / 6 мм. Для притискання болта шатунів під квадрат, Octalink чи ISIS - шестигранник 8 мм.

Деякі компоненти та їх частини кріпляться болтами із голівками Torx (зірочка). У велосипеді розповсюдженими є T25 та T30.

Для монтажу та демонтажу педалей рекомендовано використовувати педальні ключі, які представляють собою ріжковий ключ на 15 мм, однак зі значно довшим руків'ям для забезпечення більшого важеля.

Для збирання/розбирання та налаштування втулок на підшипниках конус-чашка застосовуються конусні ключі. На відміну від ріжкових - вони мають значно меншу товщину, за рахунок чого ключі можна розташувати поруч для регулювання. Залежно від типу втулки, розміри конусів можуть бути 13 / 14 / 15 / 16 / 17 мм.

Для монтажу покришок на обід та демонтажу з обода застосовують бортувальні лопатки. Для зручності розбортування, деякі моделі мають спеціальні пази для зачеплення за спицю, що полегшує знімання покришки у "складних" комбінаціях обід-покришка. Також для монтажу та демонтажу досить жорстких покришок застосовуються лопатки з посиленою серцевиною.

Для знімання/монтажу/вкорочення ланцюга використовують витискачі ланцюга. Більшість витискачів сумісні з усіма типами ланцюгів. Якщо ланюг має замок, для його демонтажу та монтажу достатньо ключа для замка ланюцга.

Для натягування спиць та центрування колеса застосовують спицні ключі. Вони мають спеціальні пази під різні розміри ніпелів - від 3.2 до 4.0 мм.

Для обслуговування гідравлічних гальм існують різноманітні аксесуари та набори для прокачування. Якщо на гідравлічних гальмах зійшлись колодки - допоможе інструмент для розтискання.

Під час установки/заміни гідроліній, рубашок чи тросиків - їх необхідно вкорочувати. Для цього бажано користуватись спеціальними кусачками, які завдяки спеціальній конструкції та якісним матеріалам забезпечують рівний різ.

Для установки та демонтажу кареток під квадрат, Octalink чи ISIS необхідний спеціальний шліцевий ключ зйомник каретки. Якщо шатуни мають порожнисту вісь, а картка з виносними підшипниками - для роботи з ними необхідний спеціальний накидний ключ із зубцями.

Для демонтажу шатунів під квадрат, Octalink чи ISIS необхідний ключ - зйомник шатунів. Для їх монтажу використовується шестигранний ключ. Якщо шатуни мають порожнисту вісь - вони одягаються без інструментів, однак для установки шатуна протилежного від зірок - необхідний ключ для притискання.

Для установки та демонтажу касети необхідний спеціальний зйомник касети. Також під час демонтажу необхідний додатковий інструмент - ключ-хлист або тримач касети. Дані інструменти також необхідні для демонтажу зірок з тріскачкою або фривілів.

Для виправлення викривлень ротора застосовують спеціальний інструмент для вирівнювання ротора.

Багато з кріплень компонентів потребують обмеженої сисли затискання, тому для цього використовують динамометричні ключі, які не дозволяють виконати затискання наднормово.

Попереднє замовлення