(044) 227–33–55 (095) 626–68–85 (096) 721–42–11 ПН-ПТ 10:00-20:00, СБ 10:00-19:00, НД 10:00-18:00

товарів 0

сума 0 грн

Сортування
Знижка 83%

Шнурок для окулярів VK чорний

30 грн
5 грн
Бренд:ВелоКиїв
Знижка 83%

Шнурок для окулярів VK зелений

30 грн
5 грн
Бренд:ВелоКиїв

Чохол для окулярів VK м`який

15 грн
Бренд:ВелоКиїв

Чохол ONRIDE для лінз м`який

15 грн
Бренд:ONRIDE

Чохол для окулярів Relax м`який

15 грн
Бренд:Relax
Знижка 30%

Лінза до окулярів Tifosi Altar прозорий

100 грн
70 грн
Бренд:Tifosi

Чохол жорсткий для окулярів Tifosi

70 грн
Бренд:Tifosi

Чохол жорсткий для окулярів Kellys

70 грн
Бренд:Kellys

Чохол жорсткий для окулярів ONRIDE

90 грн
Бренд:ONRIDE
Сортування

Велосипедні окуляри – дуже важлива річ спорядження кожного велосипедиста. Велоокуляри - це не просто аксесуар, - це надійний захист очей та обличчя. Вони покликані захистити очі від ультрафіолетового опромінення, від обвітрювання при довготривалих поїздках, а також від можливих механічних пошкоджень (камінчиків, пилу, бруду, дощу, снігу, комах, тощо). Враховуючи, що максимальна швидкість велосипедиста часто може сягати 70-75 км/год - всі механічні впливи матимуть серьйозні наслідки. Але навіть при їзді з середньою швидкістю 20-25 км/год - потрапляння в око пилу або комахи цілком можливе.

Більшість оправ велосипедних окулярів виготовляються з полікарбонатних сполук, рідше - з металу (алюміній, титан). Лінзи - полікарбонат, часто зі спеціальними обробками (поляризація, фотохром, гідрофобність, захист від ударів, ультрафіолету, тощо).

Конструкція оправи велоокулярів розробляється для максимальної ергономіки, щоб досягти зручності використання на велосипеді зважаючи на інші додаткові аксесуари, такі як шолом, універсальний головний убір. Для цього в деяких моделях розроблена система регулювання завушників та носоупорів.

Конструкція лінз окулярів для велосипеда може бути роздільною або монолітною (монолінза), як правило, передбачає вентиляційний отівр для поліпшення повітропотоку під лінзами та запобігання запотіванню.

Більшість моделей велосипедних окулярів мають можливість заміни лінз (з іншою світлопропускною силою) для можливості кататись у різну пору доби. Зазвичай, додаткові лінзи поставляються в комплекті.

Для виключення необхідності постійної зміни лінз, деякі моделі окулярів поставляються зі спеціальними фотохромними (хаміліони) лінзами, які можуть змінювати свою затемненість залежно від освітленості оточуючої середи.

Як працюють фотохромні лінзи ви можете дізнатись з наступного відео:

В даному розділі Ви можете придбати велосипедні окуляри Goggle, R2, Relax, VK, Tifosi Optics, Shimano, Longus, HQBC, KLS, OnRide