Пн-Пт 10:00-19:00,
Сб-Нд 10:00-18:00

Бренди

НАШІ БРЕНДИ

Магазин Velosiped.com веде свою історію з 1999 року, коли була відкрита маленька майстерня з ремонту велосипедів. Відтоді наші зусилля дозволили розширити можливості, щоб запропонувати для вас системний підхід, який за понад 20-річну історію зростив ціле покоління велосипедистів в місті Києві і поза його межами.

Нас цінують за великий асортимент велосипедів, комплектуючих, аксесуарів, одягу та допоміжних товарів, які завжди відповідають вимогам українського ринку. Сьогодні ми пропонуємо товари від понад двох сотень брендів від Світових та Вітчизняних виробників, серед яких є лідери Shimano, Schwalbe, ABUS, SRAM, DT Swiss, RockShox та шалений перелік інших важливих гравців індустрії, з яким ви можете ознайомтись прямо на цій сторінці, що постійно доповнюється новими іменами. Velosiped.com є офіційним дистриб'ютором велосипедів Trek в Україні та його придворного бренду аксесуарів Bontrager. Вітаємо вас на нашому сайті і сподіваємось, що в нас ви знайдете саме те, що шукаєте!

Натисніть на логотип обраного бренду і у вікні, що відкрилося, знайдете коротку історію бренду та перелік товарів, що є сьогодні в наявності.